Приєднуйтеся до нас:

Новини сайту
Останні новини
02-Mar-2012
Додаткові джерела опалення

У зв'язку з різким похолоданням та на чисельні скарги пасажирів та працівників комунального транспорту у тролейбусах почали встановлювати конвектори задля обігріву салону.

.Ми шукали способи обігріву салону тролейбусів, адже багато з них вже старі та не мають обігрівальних пристроїв. Тому ми вирішили проекспериментувати й минулого четверга встановили у тролейбусі 185 три обігрівачі та випустили його по маршруту. Одразу отримали купу схвальних відгуків, - каже директор Хмельницького комунального підприємства .Електротранс. Віктор Паламарчук. - Наразі обладнали ще 10 проблемних тролейбусів та маємо гарні відгуки. Плануємо, що за наявності гарних прибутків обладнаємо ще 10..

До слова, для обладнання одного тролейбуса трьома обігрівачами витрачають близько однієї тисячі гривень (разом з усіма роботами). Та й використання обігрівача є економічно вигідним, адже його можна швидко встановити та швидко демонтувати на літній період, і забирає він небагато енергії.

Усього в тролейбусному депо є 182 тролейбуси. Планується, що з міського бюджету виділять кошти на закупівлю ще трьох нових машин, і є надія, що кошти виділять й з держбюджету задля поповнення арсеналу .Електротрансу..