Приєднуйтеся до нас:

Новини сайту
Останні новини
05-Dec-2020
Підняття вартості проїзду

Хмельничанам варто очікувати підняття вартості проїзду в громадському транспорті. Коли саме, на яку суму - питання, на які міська влада поки не дає навіть приблизної відповіді.

Міський голова Олександр Симчишин раніше розповідав, що здорожчання є неминучим. За його відповіддю можна зрозуміти, що підвищення точно не буде цього року.

Зараз проїзд у тролейбусі коштує 3,5 гривні, в автобусі до 20:00 - 5 гривень, після 20:00 - 6 гривень.

Як ми вже розповідали вам раніше, у Хмельницькому триває впровадження системи "Електронний квиток". Коли її розгортання завершать, при оплаті готівкою вартість проїзду буде більшою, аніж при використанні картки.

В робочому режимі для пільговиків "Електронний квиток" планують запустити 1 січня наступного року.

Директор комунального підприємства Віктор Паламарчук розповів, що чинні у місті тарифи не відповідають витратам. За розрахунками
"Електротрансу", фактична вартість проїзду у тролейбусі складає 5,75 гривні, в автобусі - близько 7,5 гривні без амортизації та понад 9 гривень з амортизацією.

- У будь- якому випадку підвищувати потрібно, тому що все дорожчає, електроенергія подорожчала, запасні частини дорожчають, шини дорожчають, газ дорожчає, все, що тільки можна, якщо впливає на формування тарифу, все дорожчає, заробітна плата мінімальна піднімається і так далі. Я думаю, якщо гривень 5 для тролейбуса було би, то воно би десь трішечки зігріло би підприємство, трохи більші були би надходження власної виручки. Якщо буде впроваджений "Електронний квиток", то відшкодування за пільговий проїзд буде нам трохи більше. Автобус, я думаю, гривень 7, не менше, - розповів Віктор Паламарчук.