Приєднуйтеся до нас:

Новини сайту
Останні новини
03-Dec-2020
Порушення правил карантину

Днями Хмельницький міськрайонний суд розглянув справу щодо притягнення до відповідальності водія пасажирського автобуса. На нього працівники поліції склали адміністративний протокол за порушення карантину.
Про це свідчить постанова, винесена 26 листопада.

За її тестом, обвинувачений працює водієм у хмельницькому комунальному підприємстві "Електротранс". Також чоловік має інвалідність третьої групи. 12 вересня він здійснював пасажирські перевезення на автобусі марки "ЗАЗ" за маршрутом Катіон-Лезневе. Саме того дня близько 15-ї години на вулиці Толстого його зупинили працівники поліції.

Правоохоронці виявили, що у салоні громадського транспорту перебувало більше пасажирів, ніж це передбачено його технічними характеристиками. У цьому автобусі передбачено 23 місць для сидіння. Натомість чоловік перевозив 37 пасажирів.

Таким чином водій порушив вимоги постанови Кабміну щодо протидії COVID- 19.

Відповідно правоохоронці склали на нього протокол за статтею 44 - 3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил щодо карантину людей). Як доказ поліцейські надали відеозапис.

Під час судового засідання чоловік повністю визнав свою провину. Він пояснив, що в автобусі не було кондуктора, а людей - багато. Тому самостійно вигнати їх з громадського транспорту водій не мав змоги.

Розглянувши обставини справи, Хмельницький міськрайонний суд постанови звільнити водія від адміністративної відповідальності та обмежитися лише усним зауваженням.

Наразі ця постанова не набула остаточної законної сили, адже впродовж десяти днів з дати її винесення на неї можна подати апеляцію.