Приєднуйтеся до нас:

Новини сайту
Останні новини
09-Aug-2020
Пільговиків просять користуватися Е-квитками

Ще у лютому в обласному центрі розпочали видавати електронні квитки для проїзду у громадському транспорті пільговим категоріям населення. Як розповів виконувач обов'язків начальника управління транспорту та зв'язку Хмельницької міської ради Сергій Шепурев, наразі їх отримали понад 23 тисяч громадян.

"У Хмельницькому всі тролейбуси мають валідатори. Цього тижня представники компанії "Герц" з Одеси доставили додаткове обладнання на комунальному підприємстві "Електротранс" для їх роботи. Загалом серпень - це місяць, коли ми тестуємо наявну систему. Завершимо тестовий період і безпосередньо працюватимемо у напрямку повної валідації громадського транспорту міста", - зазначив Сергій Валерійович.

Керівник каже, пільговики щодня продовжують безкоштовно отримувати свої електронні квитки. Тому їх власників просять прикладати картки до валідатора, аби фахівці могли ефективно проаналізувати роботу системи.

"Пільговики, які отримали свої картки, вже повинні фіксувати їх на пристроях в електротранспорті. Ми зараз проводимо роботу із кондукторами, щоб і вони це наголошували пасажирам. Плануємо, що восени система почне працювати", - додав Сергій Шепурев.

Нагадаємо, громадяни пільгових категорій отримують картку безкоштовно без коштів на рахунку. Після запуску роботи валідаторів, решті громадян доведеться її купувати та перераховувати на баланс кошти. Обладнати валідаторами планують весь громадський транспорт міста.