Приєднуйтеся до нас:

Новини сайту
Останні новини
31-Jul-2020
Чи користуються електронними квитками

У Хмельницькому продовжують видавати електронні картки для оплати проїзду в громадському транспорті пільговим категоріям населення. Як писали раніше їх має отримати майже 80 тисяч хмельничан.

Пасажири, яким видали такі пластикові картки, уже можуть ними користуватися. За словами директора комунального підприємства "Електротранс" Віктора Паламарчука, систему почали тестувати, аби пільговики звикали до електронного квитка і виявити можливі недоліки в програмному забезпеченні.

"На сьогодні у всіх тролейбусах встановлені валідатори. На 80 тролейбусах є по два валідатори. Вони всі перевірені. Тепер ми звертаємося до людей, які мають право пільгового проїзду і отримали електронний квиток, щоби вони заходячи в транспортний засіб, прикладали картку до валідатора. Це дозволить зчитувати кількість людей, які зайшли у тролейбус пільгової категорії, - пояснює Віктор Анатолійович.

Оскільки це тестовий варіант, то звісно не всі пільговики сьогодні хочуть користуватися е-квитками. Але ми через кондукторів і через ЗМІ звертаємося до них з проханням, щоб вони цю операцію проводили".

Як додає Віктор Паламарчук, завдяки роботі системи в тестовому режим здійснюється не лише моніторинг пасажиропотоку пільгової категорії, але й паралельно виявляються недоліки в програмному забезпеченні. Фірма "Герц" з Одеси буде усувати недоліки, які можуть бути виявлені. Це дасть можливість підійти до повноцінного функціонування системи електронного квитка без жодних проблем", - говорить він.

А поки ж хмельничанам не видадуть всі електронні квитки, система працюватиме у тестовому режимі.

В управлінні соцзахисту міської ради нагадують: е-квиток для пільгових категорій мешканців міста Хмельницького видається безплатно.

Документи, необхідні для отримання електронного квитка:

- паспорт громадянина України;

- індивідуальний податковий номер;

- документ, що підтверджує право на пільговий проїзд.

Пункти видачі електронного квитка:

Управління праці та соціального захисту населення:
-вул.Проскурівського підпілля, 32 - (для мешканців мкрн. Центр)

- вул.Проскурівська, 56- (для мешканців мкрн. Книжківці та Центр)

- вул. Перемоги, 10Б - (для мешканців мкрн. Виставка та Озерна)

- вул. Шевченка, 99 . (для мешканців мкрн. Ракове та Лезневе)

- вул. Інститутська, 18 - (для мешканців мкрн. Південно - Західний та Ружична )

Центр надання адміністративних послуг:
- вул. Соборна, 16 - (для мешканців мкрн. Гречани)

- вул. Грушевського, 86 - (для мешканців мкрн. Дубове)