08-Jun-2020 Пільговий проїзд можуть повернути цього тижня
Міська влада планує повернути пільговий проїзд ще до завершення карантину. Питання попередньо мають розглянути 11 червня на засіданні міськвиконкому
Про це заявив Хмельницький міський голова Олександр Симчишин в ефірі місцевого телеканалу
"У місті вже відновилося нормальне життя й люди, які мають право пільгового проїзду, активно користуються громадським транспортом. Ми вже підготували відповідний проєкт рішення, який розглянемо під час засідання виконавчого комітету 11 червня",- каже мер.
Нагадаємо, рішення про тимчасове скасування у хмельницькому громадському транспорті пільгового проїзду було прийняте ще 20 березня на час карантину.
Ми використовуємо Cookies, щоб зробити використання сайту максимально безпечним та ефективним.