Приєднуйтеся до нас:

Новини сайту
Останні новини
10-May-2020
Нетверезі пасажири у громадському транспорті

Пасажири "під мухою" - явище у Хмельницькому не розповсюджене, та все ж трапляється. Так кажуть в поліції. Часто -густо "борються" із ним не лише водії чи кондуктори, а й інші пасажири. Свідками одного з таких випадків стали й журналісти vsim.ua. Вийти з салону нетверезого чоловіка водійка вмовляла довго. А коли терпець увірвався -вирішали діяти рішуче

Все сталося серед білого дня. В центрі міста, на зупинці "Либідь Плаза" скупчилися люди. Всі чекали на потрібний транспорт. Під'їхав тролейбуса N 14. Він рухається за маршрутом Завод "Катіон" - Автостанція N 2". До салону відразу "кинулися" люди. Серед них був і пасажир, який згодом відмовиться залишати транспорт. Платити за проїзд довелося водієві, бо кондуктора не було. Водійка швидко видавала решту та квитки. Після того, як всі зайняли місця, тролейбус рушив. До слова, в салоні майже всі сидіння були зайняті. Проте з кожною зупинкою кількість пасажирів все зменшувалася. Наближаючись до кінцевої - залишилося кілька людей. Опинившись у місці призначення, двері відчинилися -й вишли всі, крім одного пасажира. Як виявилося, він заснув. Розбудити його взялася водійка.

Спершу водійка намагалася спокійно розбудити пасажира і вмовляла його вийти. "Чоловіче, це вже кінцева, виходьте" . каже жінка. Втім той на слова не реагував. Далі водійка стала діяти рішучіше. Жінка намагалась підняти пасажира й вивести його на вулицю. Однак чоловік вперся в сидіння та поручні. "Не впирайтеся, а виходьте. Я маю вас шарпати, чи як?", - питає Яна. Залишаючись і далі на своєму місці, чоловік скрутився "калачиком" й намагався заснути. Ну а водійці нічого не залишалося, як викликати поліцію. Набравши "102" жінка повідомила про ситуацію, місцезнаходження та власні дані. Близько за 10 хвилин патрульні вже прибули на місце події. Підняти нетверезого чоловіка їм вдалося. Взявши його під руки, пасажира вивели із салону геть.