Приєднуйтеся до нас:

Новини сайту
Останні новини
30-Jan-2020
Презентували нові тролейбуси

У Хмельницькому презентували чергову партію нових тролейбусів. П'ять машин вийдуть на маршрут N 4, який з'єднає мікрорайон "Ракове" та завод "Катіон" та проляже через мікрорайон "Дубове"
Сьогодні, 29 січня, тролейбуси презентували та вони виїхали на вулиці міста

Нова партія тролейбусів складається з п'яти машин моделі "Богдан Т70117". Зовні та зсередини вони виглядають так само, як п'ять тролейбусів, що випустили на вулиці міста у вересні минулого року. Зокрема, мають той же бірюзово-блакитний колір. "Рогаті" отримали бортові номери від 040 до 044.

Однак є те, що відрізняє ці тролейбуси від усіх інших, що є в місті, . це можливість їхати без контактної мережі на відстань до 20 кілометрів. Тривалість зарядки батарей не перевищує 1,5 години. Заряджатися вони можуть як під час стоянки, так і під час руху. Про це розповів директор комунального підприємства "Електротранс" Віктор Паламарчук. Термін гарантії на тролейбуси становить два роки. Протягом цього часу виробник безкоштовну буде усувати всі несправності.

Щоб зняти струмоприймачі з контактної мережі, водієві потрібно просто натиснути на кнопку в кабіні. А щоб повернути їх на контактну мережу, доведеться виходити з тролейбуса та робити все вручну. Рух тролейбуса на батареях є вигіднішим, аніж рух з живленням від контактної мережі. За словами Віктора Паламарчука, живлення від акумуляторів обходиться дешевше у 9.12 разів. На повному заряді тролейбуси можуть проїхати весь маршрут від Катіону до Ракового.

Вартість кожного тролейбуса становить 8,3 мільйона гривень. Також з міського бюджету потрібно буде заплатити комісію "ПриватБанку" адже купівля оформлена у лізинг. Ставка становить 16%. Разом із комісією кожен тролейбус коштує майже 9,63 мільйона гривень. Договір лізингу укладений на п'ять років, але Віктор Паламарчук сподівається, що гроші виплатять раніше.