Водій тролейбуса здійснив екстрене гальмування, щоб уникнути наїзду на пішоходів, яку вибігли на дорогу.
У результаті кондукторка впала та зламала ребра.
Інцидент стався ввечері 29 грудня на вулиці Панаса Мирного. Коли тролейбус N 11-А їхав за звичним маршрутом на дорогу зненацька вибігли люди, через що водій застосував екстрене гальмування. У результаті цього 64-річна контролерка тролейбуса не втримала рівновагу та впала. Жінка отримала травми. У неї діагностували перелом ребер. Її госпіталізували до травматологічного відділення міської лікарні.
Як повідомили у Секторі комунікації поліції Хмельницької області, за даним фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом) Кримінального кодексу України. Наразі слідчі з'ясовують усі обставини подій.
Ми використовуємо Cookies, щоб зробити використання сайту максимально безпечним та ефективним.