Новини сайту
Загальні новини
31-Dec-2019
Неприємність у тролейбусі

Водій тролейбуса здійснив екстрене гальмування, щоб уникнути наїзду на пішоходів, яку вибігли на дорогу.
У результаті кондукторка впала та зламала ребра.

Інцидент стався ввечері 29 грудня на вулиці Панаса Мирного. Коли тролейбус N 11-А їхав за звичним маршрутом на дорогу зненацька вибігли люди, через що водій застосував екстрене гальмування. У результаті цього 64-річна контролерка тролейбуса не втримала рівновагу та впала. Жінка отримала травми. У неї діагностували перелом ребер. Її госпіталізували до травматологічного відділення міської лікарні.

Як повідомили у Секторі комунікації поліції Хмельницької області, за даним фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом) Кримінального кодексу України. Наразі слідчі з'ясовують усі обставини подій.