Приєднуйтеся до нас:

Новини сайту
Останні новини
12-Sep-2019
5 нових тролейбусів виїхало в місто

Від сьогодні 5 новеньких тролейбусів будуть перевозити містян та гостей міста

Транспорт купили на умовах лізингу.

Сьогодні, 12 вересня, на вулиці обласного центру виїхало п'ять нових тролейбус "Богдан". Усі вони мають функцію автономного ходу і можуть без електроенергії проїхати біля 5 кілометрів.

Як розповідає директор хмельницького комунального підприємства "Електротранс" Віктор Паламарчук, саме така функція дозволить тролейбусу опустити роги і об'їхати наприклад ДТП, місце де проводять обрізку дерев чи місцевий ремонт.

"Ми отримуємо перші п'ять нових тролейбусів у цьому році. Транспортні засоби мають деякі невовведеня, яких не було у так званих попередніх нових тролейбусах. Тут конструкція дає можливість їхати на автономному ходу до 5 кілометрів. Велика кількість комплектуючих - українські, виготовлені усі у 2019 році. Приїхали транспортні засоби відразу з конвеєра, вартість одного - 6,2 мільйона гривень", - зазначив Віктор Анатолійович.

За його словами, нові тролейбуси курсуватимуть за усіма маршрутами. Спеціальна комісія підприємства визначила, хто керуватиме новенькими "рогатими". Обирали найдосвідченіших та найпрофесійніших водіїв підприємства.

"Якщо врахувати сьогоднішні тролейбуси, то маємо 35% оновлення рухомого складу від тієї кількості, яка виїжджає на маршрути, а це до 77 одиниць техніки щодня. Для ідеального автопарку потрібно ще близько 50 нових тролейбусів. У середині жовтня очікуємо ще на п'ять тролейбусів, які долатимуть на автономному ходу до 20 кілометрів", - каже Віктор Паламарчук.

Міський голова Олександр Симчишин зазначив, що для транспортних засобів, які очікуємо за місяць, створять нові транспортні маршрути, де не прокладені тролейбусні лінії. Наразі розглядають один з варіантів з'єднати мікрорайони Ракове і Дубово, Ракове і Львівське шосе, Лазнево і Ружичну.

Нагадаємо, що виготовив тролейбуси для Хмельницького Луцький завод "Богдан" згідно договору, укладеному в травні 2019 року. Загалом, відповідно до контракту, місто отримає 10 тролейбусів "Богдан Т70117" і 10 автобусів "Богдан А70132" Сума замовлення складає майже 100 мільйонів гривень. Транспортні засоби будуть передані Хмельницькому на умовах лізингу.