Регіон
Історія
40 років руху
Маршрути руху
Карта міста
Фотогалерея
Відео
Вакансії
Символіка
Інші міста
Контролери
Подробиці
Статті
Богдан Т601-11
О.І. Солтик
Серпень 2005
2008 рік
Перспектива
Маршрут N16
Підсумки 2010
Маршрут N9
Репортаж ТРК "Місто"
Ювілейні квитки
"Свобода"
На проспекті Миру тролейбус в'їхав у автомобіль
Чому заговорили тролейбуси?
Обігрівачі у тролейбусах
Тролейбус на зупинці задавив чоловіка
Нове розворотне коло полегшило роботу водіїв
Хмельницькому дали гроші на два тролейбуси
Нові статті
Нові статті 2
Рішення
Законодавство
Залізниця
Архів сайту
Новини
Про сайт
Місячні квитки

ПОШУК
Для пошуку потрібно
використовувати
не більше одного слова
або його частиниНові статті:   Незрячі збирають гроші на озвучення тролейбусів Тролейбус і далі виконуватиме роль соціального Тролейбуси збиткові, бо бракує пасажирів Міліція взялася за просвітництво у тролейбусах Скасування торгів по двох тролейбусах Електротранс лишився без двох тролейбусів В Хмельницькому п'яний водій керував тролейбусом Електротранс отримав новий тролейбусний кузов Водій тролейбуса знепритомнів на дорозі Відзначили переможців конкурсу "Людина року" Велосипедист жорстоко побив водія тролейбуса У січні хмельничани їздитимуть в нових тролейбусах Прибув перший "Електрон" У хмельницьких тролейбусах з.явиться Wi-Fi На Толстого легковик врізався в тролейбус Нові тролейбуси не з'явилися на маршрутах Відеореєстратори у нових тролейбусах Нові тролейбуси вийдуть на маршрути Хмельницького Зламався в центрі міста Розфарбовані тролейбуси їздитимуть містом У мистецькому тролейбусі пили вино і співали Європейці дають кредит на будівництво лінії У місті з'являться ще 2 нових тролейбуси Підрахунок пасажирів у тролейбусах збитковий Перші GPS-дані Хмельницького Суд може заборонити придбання 2-х тролейбусів Нові тролейбуси від Богдана Новенькі тролейбуси запускали з оркестром Можуть з.явитись два новеньких тролейбуси На хмельницькі вулиці виїдуть нові тролейбуси У місті з'явиться новий тролейбусний маршрут

У Хмельницькому незрячі збирають гроші на озвучення тролейбусів

  Для забезпечення доступності громадського транспорту хмельницька обласна організація Українського товариства сліпих започаткувала проект з відновлення внутрішнього і впровадженню зовнішнього озвучення тролейбусних маршрутів.
  
  - Ми звертаємося до керівників підприємств, організацій, приватних підприємців, фізичних осіб, аби допомогли коштами. На тролейбусі, озвученому завдяки охочим допомогти, буде зроблено відповідний напис, . каже голова обласної організації УТОС Лариса Кірікіщук.
  
  Вартість пристрою для озвучення складає 2400 гривень. Правлінням УТОС до цієї справи залучено вже 40 тисяч гривень, на які озвучено 16 тролейбусів міста. Але цього недостатньо, адже кожного дня на маршрути виїздить близько 80-ти тролейбусів.
  
  - Свій внесок можна зробити особисто, адресно або через організацію. Звіт за його цільове використання буде наданий, . обіцяє голова обласної організації УТОС Лариса Кірікіщук.
  
  Фото до розділу "Нові статті" - тут