Історія
40 років руху
Маршрути руху
Рухомий склад
Фотогалерея (архів)
Фотогалерея
Символіка
Інші міста
Контролери
Відео
Статті
Перший рейс 009
Богдан Т601-11
Пасажири стали менше губити речі
Засвічений заєць
О.І. Солтик
Серпень 2005
2008 рік
Перспектива
Маршрут N16
Підсумки 2010
Маршрут N9
Репортаж ТРК "Місто"
Ювілейні квитки
"Свобода"
На проспекті Миру тролейбус в'їхав у автомобіль
Чому заговорили тролейбуси?
Обігрівачі у тролейбусах
Тролейбус на зупинці задавив чоловіка
Нове розворотне коло полегшило роботу водіїв
Хмельницькому дали гроші на два тролейбуси
Старі статті
Нові статті
Рішення
Законодавство
Архів сайту
Новини
Про сайт
Е-квиток
Правила користування електричним транспортом

ПОШУК
Для пошуку потрібно
використовувати
не більше одного слова
або його частини

Приєднуйтеся до нас:

"Свобода" не дозволить знищити тролейбусний парк

  Депутат Хмельницької міської ради від ВО "Свобода" Віталій Діденко направив звернення прокурору міста Хмельницького з приводу грубого порушення законодавства керівником КП "Електротранс". Звернення з вимогою трудового колективу звільнити керівника підприємства було озвучено депутатом під час сесії Хмельницької міської ради. Ще наприкінці минулого року відбулися збори профспілкового комітету, а також трудового колективу комунального підприємства "Електротранс" у Хмельницькому. В них також взяли участь депутати-свободівці Віталій Діденко, Олександр Симчишин, Ігор Сабій.
  
  Причиною зборів працівників стала заборгованість у виплаті заробітної плати та поступове методичне нищення комунального підприємства, перетворення його в збиткове і не конкурентно спроможне. Результатом зборів стала вимога звільнити із займаної посади директора підприємства п.Максимова.
  
  Щоправда активність працівників та участь у зборах депутатів змусили керівника в той же день знайти можливість для часткового погашення боргів по заробітній платі.
  
  Працівники "Електротрансу" доручили депутату від ВО "Свобода" Віталію Діденку озвучити їх вимогу під час сесії, а також пропросили втрутитися в ситуацію і допомогти у вирішення наболілих проблем. Адже КП "Електротранс" за останні роки перетворено в збиткову організацію. А це транспортне підприємтво, яке мало б навпаки приносити прибуток. Згідно Закону "Про електротранспорт" тролейбусам, як екологічно чистому виду пасажирських перевезень повинна надаватися перевага. Натомість в порушення Закону тролейбусам віддано менш прибуткові маршрути. Працівники тролейбусного парку працюють в нелегких умовах, адже їх робочий день починається набагато раніше інших, натомість ці умови постійно погіршуються, зокрема, ліквідовано пересувний пункт харчування.
  
  Після озвученої заяви було вирішено створити спеціальну депутатську комісію для вивчення діяльності КП "Електротранс", куди увійшов також і Віталій Діденко.
  
  Окрім того, оцінку грубого порушення законодавства керівником підприємства має дати прокуратура.
  
  "Ситуація навколо "Електротрансу" виглядає загрозливою. З міського бюджету виділяється субвенція в розмірі 5 млн. грн. на потреби "Електротрансу", а працівники місяцями не отримують заробітну плату. Покращення матеріально-технічної бази також не спостерігається. Головна проблема, на нашу думку, полягає в низькій кваліфікованості керівника, а також не бажанні владі зробити з цього підприємства конкурентноздатне. Комунальне транспортне підприємство перетворили у повністю збиткову установу. Складається враження, що це робиться цілеспрямовано, аби знишити конкурента на ринку транспортних послуг і прибрати до рук цю надзвичайно прибуткову галузь. Ми будемо контролювати ситуацію на КП "Електротранс", будемо наполягати на звільнення його директора, на покращенні умов для працівників, реагуватимемо на можливі затримки заробітної плати", - наголошує Віталій Діденко.