Регіон
Історія
40 років руху
Маршрути руху
Карта міста
Фотогалерея
Відео
Вакансії
Символіка
Інші міста
Контролери
Подробиці
Статті
Богдан Т601-11
О.І. Солтик
Серпень 2005
2008 рік
Перспектива
Маршрут N16
Підсумки 2010
Маршрут N9
Репортаж ТРК "Місто"
Ювілейні квитки
"Свобода"
На проспекті Миру тролейбус в'їхав у автомобіль
Чому заговорили тролейбуси?
Обігрівачі у тролейбусах
Тролейбус на зупинці задавив чоловіка
Нове розворотне коло полегшило роботу водіїв
Хмельницькому дали гроші на два тролейбуси
Нові статті
Нові статті 2
Рішення
Законодавство
Залізниця
Архів сайту
Новини
Про сайт
Місячні квитки

ПОШУК
Для пошуку потрібно
використовувати
не більше одного слова
або його частини
У тролейбусників нові перспективи

  Черговий подарунок готує хмельничанам комунальне підприємство "Електротранс". Цими днями завершуються пусконалагоджувальні роботи на тяговій підстанції N14, яка має забезпечити надійним електропостачанням тролейбусну лінію в мікрорайоні Озерна.
   Отже, нарешті підходить до завершення одинадцятирічна історія будівництва цього об'єкта. Запроектована ще на початку 90-х років, тягова підстанція через хронічну нестачу коштів у ті складні часи ніяк не могла запрацювати. Практично, вона будувалася "по цеглинці" - від виборів до виборів, коли один кандидат у народні депутати змінював іншого, адже міський бюджет потягнути це будівництво був не в змозі, а у державного були інші орієнтири. І лише останніми роками, завдячуючи міській програмі транспортного забезпечення мешканців м. Хмельницького на 2004-2005 роки, вдалося зробити вирішальний крок.
   А посприяли цьому крокові спільні зусилля міської влади, облдержадміністрації, керівництва КП "Електротранс" і народного депутата Олега Лукашука. Так поєдналися кошти з міста і міська частка державної субвенції. Свою лепту в будівництво зробило ВАТ "Укрелектроапарат", виготовивши унікальне обладнання для підстанцій, яке не має аналогів в Україні,
   Свої роботи пусконалагоджувальна бригада Володимира Козаченка має завершити до 10 вересня, а далі справа залежатиме лише від оздоблювальників. Як запевнив начальник КП "Електротранс" Олександр Солтик, до Дня міста підстанція подасть електричний струм на тролейбусну мережу. Це дозволить спрямувати маршрути NN 2а, 3 та 10 на Озерну, значно покращивши мешканцям мікрорайону сполучення з іншими районам й міста. Додатково вивільниться автобусний маршрут N5 підприємства, а його автобуси обслуговуватимуть інші напрямки.
   Загалом, пуск цього довгобуду відкриває для тролейбусників нові перспективи, зокрема продовження маршруту N5 до автовокзалу, що на Вінницькому шосе, та рух на ньому тролейбусу в зворотному напрямку, появу нових маршрутів.
   Пуск ТП N14 є ще одним свідченням розширення карти пасажирських перевезень у Хмельницькому - на відміну від багатьох міст країни, де про це лише мріють. Означає воно й інше: наше місто продовжує розвиватися, слугуючи прикладом взаєморозуміння між владою і міською громадою.
  
   "Проскурів" N67-68 1.09.2005