Історія
40 років руху
Маршрути руху
Рухомий склад
Фотогалерея (архів)
Фотогалерея
Символіка
Інші міста
Контролери
Відео
Статті
Перший рейс 009
Богдан Т601-11
Пасажири стали менше губити речі
Засвічений заєць
О.І. Солтик
Серпень 2005
2008 рік
Перспектива
Маршрут N16
Підсумки 2010
Маршрут N9
Репортаж ТРК "Місто"
Ювілейні квитки
"Свобода"
На проспекті Миру тролейбус в'їхав у автомобіль
Чому заговорили тролейбуси?
Обігрівачі у тролейбусах
Тролейбус на зупинці задавив чоловіка
Нове розворотне коло полегшило роботу водіїв
Хмельницькому дали гроші на два тролейбуси
Старі статті
Нові статті
Рішення
Законодавство
Архів сайту
Новини
Про сайт
Е-квиток
Правила користування електричним транспортом

ПОШУК
Для пошуку потрібно
використовувати
не більше одного слова
або його частини

Приєднуйтеся до нас:

Новий тролейбус "Богдан - Т601-11"

  Перший український тролейбус зі зручностями для людей з особливими потребами курсуватиме вулицями Хмельницького. Нову модель тролейбуса - "Богдан - Т-601.11", яка відповідає найсучаснішим технічним вимогам і актуальним потребам ринку перевезень презентував сьогодні керівництву міста та хмельничанам представник виробника - віце-президент корпорація "Богдан", виконуючий обов'язки директора ВАТ "Луцький автомобільний завод" В'ячеслв Гунчик.
   Відкриваючи урочистий мітинг з нагоди передачі нового тролейбуса Хмельницькому комунальному підприємству "Електротранс" перший заступник міського голови Анатолій Савчук наголосив, що, не зважаючи на економічні труднощі в державі, місто Хмельницький сьогодні динамічно розвивається. Міська влада системно працює над оптимізацією роботи пасажирського транспорту, оновленням його автомобільного парку. За рахунок коштів співфінансування державного і міського бюджетів минулого року отримано 2 нових тролейбуси Е-187 "Дніпро". В серпні придбано 8 автобусів "Богдан А-144.5" на суму 3960.0 тис, які працюють на маршрутах міста. МКП "Електротранс" забезпечує пасажирські перевезення електротранспортом на 19 маршрутах, щоденно на лінії виходить 80 тролейбусів та на 11 маршрутах - 19 автобусів. За січень-жовтень 2008 року міським електротранспортом перевезено 39 млн. 915 тис. пасажирів, у тому числі 20 млн. 578 тис пасажирів пільгових категорій.
   За підсумками огляду-конкурсу на краще підприємство міського електротранспорту України за показниками роботи у ІІ кварталі 2008року Хмельницьке комунальне підприємство "Електротранс" посіло перше місце у другій групі міст. Відповідно до програми розвитку на 2008-2015 роки міська влада планує придбати вісім низькопольних тролейбусів та п'ять низькопольних автобусів. У серпні проведений тендер на закупівлю 2 нових тролейбусів моделі "Богдан - Т-601.11", перший з них наше місто отримує сьогодні. "До кінця грудня поточного року іще один такий тролейбус поповнить транспортний парк комунального підприємства "Електротранс", - запевнив Анатолій Савчук.
   Презентуючи нову модель тролейбуса керівник ВАТ "Луцький автомобільний завод" В'ячеслав Гунчик закцентував увагу присутніх на його технічних характеристиках. Наголосив, що конструктори цієї нової моделі подбали і про зручності для людей з особливими потребами. В новому тролейбусі встановлена система кнілінг - нахиляння транспортного засобу в сторону посадочних місць. Крім того, є можливість в центральній частині встановити відкидні трапи для того, щоб інваліди чи люди з візочками могли легко дістатися до салону тролейбусу. Чотири сидіння в салоні Т-601.11 призначені саме для людей з особливими потребами.
   З найкращими побажаннями перший заступник міського голови Анатолій Савчук урочисто вручив ключі від нового тролейбуса сімейному екіпажу водіїв Ярошенко підприємства "Електротранс".
   По завершенні урочистої презентації в новому тролейбусі відбулась прес-конференція.
  
   http://www.khmelnytsky.com/news/2008-12-04-01.htm