Приєднуйтеся до нас:

40 років тролейбусному руху

   У 60-х роках минулого століття у м. Хмельницькому розпочався швидкий і значний ріст та будівництво, як промислових підприємств у різних районах міста, так і кількість населення. Тому і виникла гостра потреба якісного перевезення пасажирів.
   При активній діяльності міськвиконкому, очолюваного на ті часи Костянтином Семеновичем Карловим, а також всієї громадськості міста, було прийнято рішення міськвиконкому від 8 червня 1966 року за N173 про відведення земельної ділянки площею 3,6 га в південно-західній частині міста по вулиці Тернопільській біля радіозаводу.
   Будіництво підприємства розпочалось в 1968 році. Його очолював начальник БУ цивільбуду Степан Миколайович Боценюк. Контактна мережа була змонтована у першій половині 1970 року.
   Дружня, самовіддана праця будівельників та енергійна і сумлінна праця працівників маленького колективу тролейбусного управління, очолюваного на той час Петром Пилиповичем Чернишеним, не рахуючись з часом, доклали усіх зусиль і створили всі умови, щоб у останні дні грудня 1970 року відкрити тролейбусний рух у місті Хмельницькому. Від заводу ВАТ "Катіон", по вулицях Тернопільській, Кам'янецькій, Проскурівській, до залізничного вокзалу (станція Хмельницький), розпочався тролейбусний рух.
   На той час було отримано 14 тролейбусів "Київ - 6".
   І настав історичний день не лише для працівників тролейбусного, але й всього населення обласного міста Хмельницького. 24 грудня 1970 року о 10.00 було відкрито тролейбусний рух у м. Хмельницькому.
   Тролейбусом N1 керувала водій Світлана Миколаївна Михальова.
   В салоні цього тролейбусу були почесні гості, перші пасажири, члени міськвиконкому, адміністрація управління, фахівці та будівельники і представники громадськості міста.
   На лінію вийшли 12 тролейбусів, які почали курсувати по місту Хмельницькому і прикрасили його своїми кольорами, виблискуючи на сонці.