Історія
40 років руху
Маршрути руху
Рухомий склад
Фотогалерея (архів)
Фотогалерея
Символіка
Інші міста
Контролери
Відео
Статті
Перший рейс 009
Богдан Т601-11
Пасажири стали менше губити речі
Засвічений заєць
О.І. Солтик
Серпень 2005
2008 рік
Перспектива
Маршрут N16
Підсумки 2010
Маршрут N9
Репортаж ТРК "Місто"
Ювілейні квитки
"Свобода"
На проспекті Миру тролейбус в'їхав у автомобіль
Чому заговорили тролейбуси?
Обігрівачі у тролейбусах
Тролейбус на зупинці задавив чоловіка
Нове розворотне коло полегшило роботу водіїв
Хмельницькому дали гроші на два тролейбуси
Старі статті
Нові статті
Рішення
Законодавство
Архів сайту
Новини
Про сайт
Е-квиток
Правила користування електричним транспортом

ПОШУК
Для пошуку потрібно
використовувати
не більше одного слова
або його частини

Приєднуйтеся до нас:









Пасажири стали менше губити речі

  В останні роки випадків, коли пасажири губили у тролейбусах свої речі, суттєво поменшало. Можливою причиною цього працівники громадського транспорту називають те, що громадяни стали більш уважними.
  
   - На щастя, я ще ніколи нічого не губив у тролейбусі, оскільки перед тим як виходити з нього, завжди намагаюсь подивитись, чи нічого там не залишив. Хоча в години пік зробити це важкувато, - сказав 24-річний хмельничанин Олег Тарновський.
  
   Натомість за словами жительки обласного центру Ірини Попової, якось вона забула в тролейбусі парасолю: сіла на сидіння, а парасолю поставила поряд. Коли ж виходила на зупинці, то зовсім про цю річ забула. Згадала про парасолю хмельничанка тільки ввечері, але шукати її вже не стала.
  
   - Згідно з правилами, на кінцевій зупинці маршруту тролейбуса кондуктор оглядає салон і якщо знаходить загублені пасажирами речі, то передає їх на диспетчерський пункт. Подібні пункти є в мікрорайонах Гречани, Ракове, Озерна та інших. Там речі і зберігаються, доки за ними не прийде власник. Але загалом знахідок зараз небагато, - розповів заступник начальника депо по експлуатації Хмельницького комунального підприємства Електротранс Віктор Крушинський.
  
   Його слова підтверджують і диспетчери, які мають безпосередню справу зі знахідками.
  
   - Дійсно, тепер до нас набагато рідше приносять загублені речі, хоча такі випадки все одно трапляються. Наприклад, кілька тижнів тому хмельничанин загубив посвідчення учасника Великої Вітчизняної війни. Через декілька днів він подзвонив нам, і ми віддали йому цей документ, - розповіла працівник диспетчерського пункту по вулиці Примакова Тетяна Лазоренко.
  
   За її словами пасажири нещодавно загубили книжки оплати за комунальні послуги, там був їх телефон, тож працівники підприємства "Електротранс" передзвонили їм і повідомили про знахідку. Раніше частіше речі губили школярі: то змінний спортивний одяг та взуття, то книжки, зараз же, переважно, гублять документи.
  
   Премії за повернуту власнику річ працівники тролейбусного парку не отримують, хіба що самі вдячні громадяни можуть зробити подарунок.
  
   Якщо ви щось загубили в тролейбусі, дзвоніть у диспетчерську депо за телефоном 2-31-74. Її працівники підкажуть, де може зберігатися знахідка.