Історія
40 років руху
Маршрути руху
Рухомий склад
Фотогалерея (архів)
Фотогалерея
Символіка
Інші міста
Контролери
Відео
Статті
Перший рейс 009
Богдан Т601-11
Пасажири стали менше губити речі
Засвічений заєць
О.І. Солтик
Серпень 2005
2008 рік
Перспектива
Маршрут N16
Підсумки 2010
Маршрут N9
Репортаж ТРК "Місто"
Ювілейні квитки
"Свобода"
На проспекті Миру тролейбус в'їхав у автомобіль
Чому заговорили тролейбуси?
Обігрівачі у тролейбусах
Тролейбус на зупинці задавив чоловіка
Нове розворотне коло полегшило роботу водіїв
Хмельницькому дали гроші на два тролейбуси
Старі статті
Нові статті
Рішення
Законодавство
Архів сайту
Новини
Про сайт
Е-квиток
Правила користування електричним транспортом

ПОШУК
Для пошуку потрібно
використовувати
не більше одного слова
або його частини

Приєднуйтеся до нас:

Перший рейс 009

  Нещодавно презентований громаді міста Хмельницького новий сучасний комфортабельний тролейбус для людей з особливими потребами сьогодні вийшов на маршрут. Його першими пасажирами стали міський голова Сергій Мельник, керівники управління транспорту та зв'язку і КП "Електротранс", представники місцевих засобів масової інформації. Міський голова відзначив, що новий тролейбус українського виробництва зручний та комфортний, відповідає вимогам громадського транспорту. Міська влада останнім часом приділяє багато уваги питанню оновлення рухомого складу екологічно чистого виду транспорту. За два роки роботи суттєво поповнився парк комунального підприємства "Електротранс". Зокрема, придбано 10 тролейбусів і 18 автобусів середньої та малої місткості, а цьогоріч транспортний парк поповнився ще двома новими тролейбусами, призначеними для людей з особливими потребами. Їх придбано за рахунок міського та державного бюджетів. Вартість кожного становить 870 тисяч гривень. До цього часу парк не оновлювався більше 15 років. Сергій Мельник повідомив, що сьогодні міська влада відпрацьовує питання щодо можливості придбання великогабаритних автобусів, що значно поліпшить якість перевезення пасажирів.
   Перший новий низькополий тролейбус зі зручностями для людей з особливими потребами курсуватиме вулицями міста за восьмим маршрутом від зупинки "ВО Алмаз" до зупинки "Вулиця Примакова". Другий тролейбус для інвалідів вийде на рейс з початку наступного року за іншим, поки що невідомим маршрутом. Варто зазначити, що у новопридбаних тролейбусах встановлена система кнілінг - нахиляння транспортного засобу в сторону посадочних місць. Крім того, є можливість в центральній частині встановити відкидні трапи для того, щоб інваліди чи люди з візочками могли легко дістатися до салону тролейбусу. Чотири сидіння в салоні Т-601.11 призначені для людей з особливими потребами. Відтепер саме ця категорія громадян також зможе користуватися міським громадським транспортом.
   Щодня на маршрутах міста Хмельницького працюють 86 тролейбусів та 19 автобусів КП "Електротранс". Загалом за кошти міського бюджету з 2006 року придбано 30 одиниць громадського транспорту (тролейбусів та автобусів). Як запевнив Сергій Мельник, міська влада і надалі системно працюватиме над оптимізацією роботи пасажирського транспорту та оновленням його автомобільного парку.