Приєднуйтеся до нас:
Рішення:   Нічні маршрути Нічні маршрути (проект)

Нічні маршрути

  З метою вивчення попиту населення міста на пасажирські перевезення електричним транспортом у нічний час, розглянувши клопотання управління транспорту та зв.язку, керуючись Законами України Про місцеве самоврядування в Україні , Про міський електричний транспорт , виконавчий комітет міської ради
  
  ВИРІШИВ:
  
  1. Управлінню транспорту та зв'язку (С. Шепурев) спільно з Хмельницьким комунальним підприємством Електротранс (В. Паламарчук) організувати вивчення попиту населення міста Хмельницького на нічні пасажирські перевезення електричним транспортом шляхом проведення у період з 01.02.2016 року по 01.05.2016 року (включно) обстеження пасажиропотоків тимчасової мережі тролейбусних маршрутів (додається), які працюватимуть у нічний час.
  2. Для проведення обстеження пасажиропотоків:
  2.1 Здійснити перевезення пасажирів електричним транспортом у нічний час з 23.00 год. до 05.30 год.
  2.2 Встановити тимчасовий тариф на послуги з перевезення пасажирів на тролейбусних маршрутах, які працюватимуть в нічний час, у розмірі 6 грн. за одну поїздку.
  2.3 Встановити, що безкоштовний проїзд для всіх пільгових категорій пасажирів в нічний час не діятиме.
  3. Хмельницькому комунальному підприємству Електротранс (В. Паламарчук):
  3.1 Забезпечити пасажирські перевезення на тролейбусних маршрутах, які працюватимуть в нічний час.
  3.2 За результатами обстеження пасажиропотоків подати на розгляд виконавчого комітету пропозиції щодо:
  - затвердження сталої мережі тролейбусних маршрутів у нічний час та визначення необхідної кількості рухомого складу, який залучатиметься для роботи на вказаних маршрутах;
  - встановлення тарифу на послуги з перевезення пасажирів на тролейбусних маршрутах, які працюватимуть в нічний час.
  3.3 Підготувати пропозиції стосовно внесення змін до бюджету м. Хмельницького на 2016 рік щодо виділення коштів на збільшення внесків до статутного капіталу Хмельницького комунального підприємства Електротранс для покриття витрат на організацію та здійснення пасажирських перевезень електричним транспортом у нічний час в м. Хмельницькому.