Регіон
Історія
40 років руху
Маршрути руху
Карта міста
Фотогалерея
Відео
Вакансії
Символіка
Інші міста
Контролери
Подробиці
Статті
Богдан Т601-11
О.І. Солтик
Серпень 2005
2008 рік
Перспектива
Маршрут N16
Підсумки 2010
Маршрут N9
Репортаж ТРК "Місто"
Ювілейні квитки
"Свобода"
На проспекті Миру тролейбус в'їхав у автомобіль
Чому заговорили тролейбуси?
Обігрівачі у тролейбусах
Тролейбус на зупинці задавив чоловіка
Нове розворотне коло полегшило роботу водіїв
Хмельницькому дали гроші на два тролейбуси
Нові статті
Нові статті 2
Рішення
Законодавство
Залізниця
Архів сайту
Новини
Про сайт
Місячні квитки

ПОШУК
Для пошуку потрібно
використовувати
не більше одного слова
або його частиниНові статті 2:   Біля підземки нарешті облаштують зупинку Нічні тролейбуси у Хмельницькому У новому році - з новим транспортом У центрі Хмельницького тролейбус збив жінку Три тролейбуси у партнера Порошенка На Кам'янецькій джип врізався у тролейбус Капітальний ремонт тролейбуса Таблички на зупинках На Бандери стріляли в тролейбус Презентація нових тролейбусів Тролейбус в'їхав у "Hyundai" "Музичний" тролейбус на День міста Вандали потрощили розклади руху На день Святого Миколая 7 тролейбусів По Свободи без лінії Тролейбус в'їхав у "ЗІЛ" Як виглядають нові тролейбуси? Чеки замість білетів Тролейбус з гербом вулицями міста 7 нових тролейбусів та 1 відремонтований Безготівкова оплата проїзду Електронний квиток в транспорті "Хмельницькелектротранс" одержить 42 млн грн. Хмельницький купить 60 тролейбусів і 55 автобусів

У Хмельницькому біля підземки нарешті облаштують зупинку

   Роботу над новою "кишенею" біля підземного переходу на Кам'янецькій планують завершити вже цього року. Вартість робіт - 400 тисяч гривень.
  
  Рух транспорту на головній вулиці Хмельницького досить часто уповільнюється. І водії проїжджають невеликий відрізок дороги за досить довгий час. Частенько причиною цьому стає громадський транспорт, який, зупиняючись для висадки пасажирів, гальмує рух. Особливо це стосується ділянки на Кам.янецькій від підземного переходу до п.ятого колеса . Для часткового вирішення цієї проблеми, як виявилося, необхідно майже 400 тисяч гривень.
  
  - Буде сучасна зупинка. Кишеня має допомогти розділити громадський транспорт і дещо розгрузити рух на цій ділянці вулиці, - розповідає ВСІМ начальник управління житлово-комунального господарства Віктор Чапайда. . Після завершення всіх робіт там зупинятимуться лише маршрутки, а біля п'ятого колеса лише автобуси та тролейбуси.
  До роботи ще не бралися. Комунальники зіткнулися із проблемою, яка поки гальмує процес. КП Електротранс має перенести електроопору, яка стоїть на заваді початку робіт.