Регіон
Історія
40 років руху
Маршрути руху
Карта міста
Фотогалерея
Відео
Вакансії
Символіка
Інші міста
Контролери
Подробиці
Статті
Богдан Т601-11
О.І. Солтик
Серпень 2005
2008 рік
Перспектива
Маршрут N16
Підсумки 2010
Маршрут N9
Репортаж ТРК "Місто"
Ювілейні квитки
"Свобода"
На проспекті Миру тролейбус в'їхав у автомобіль
Чому заговорили тролейбуси?
Обігрівачі у тролейбусах
Тролейбус на зупинці задавив чоловіка
Нове розворотне коло полегшило роботу водіїв
Хмельницькому дали гроші на два тролейбуси
Нові статті
Нові статті 2
Рішення
Законодавство
Залізниця
Архів сайту
Новини
Про сайт
Місячні квитки

ПОШУК
Для пошуку потрібно
використовувати
не більше одного слова
або його частиниНові статті 2:   Біля підземки нарешті облаштують зупинку Нічні тролейбуси у Хмельницькому У новому році - з новим транспортом У центрі Хмельницького тролейбус збив жінку Три тролейбуси у партнера Порошенка На Кам'янецькій джип врізався у тролейбус Капітальний ремонт тролейбуса Таблички на зупинках На Бандери стріляли в тролейбус Презентація нових тролейбусів Тролейбус в'їхав у "Hyundai" "Музичний" тролейбус на День міста Вандали потрощили розклади руху На день Святого Миколая 7 тролейбусів По Свободи без лінії Тролейбус в'їхав у "ЗІЛ" Як виглядають нові тролейбуси? Чеки замість білетів Тролейбус з гербом вулицями міста 7 нових тролейбусів та 1 відремонтований Безготівкова оплата проїзду Електронний квиток в транспорті "Хмельницькелектротранс" одержить 42 млн грн.

  Виконком Хмельницької міськради впритул наблизився до впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті загального користування.
  
  Про це свідчить відповідний проект рішення.
  
  У планах влади провести конкурс з визначення переможця на встановлення програмно-технічного комплексу для здійснення обліку наданих транспортних послуг та обліку пасажирів. Автоматизована система обліку оплати проїзду включатиме наявність у транспорті стаціонарного або ручного валідатора. Крім цього, у місті мають з.явитися обладнання для продажу та поповнення електронного квитка. Це можуть бути термінали продажу та поповнення.
  
  Учасник конкурсу повинен мати всі необхідні патенти, дозволи, та інші документальні підтвердження на право власності та використання всього представленого програмного забезпечення та технологій, які будуть використовуватись при впровадженні та експлуатації, а також забезпечити їх актуальність протягом терміну експлуатації.
  
  Обиратиме переможця конкурсний комітет під головуванням заступника міського голови Андрія Бондаренка. Серед членів комітету також є діючі приватні перевізники і КП "Електротранс".
  
  Раніше заступник міського голови Андрій Бондаренко заявив, що впровадження повної електронної оплати проїзду, в тому числі електронного квитка, у міському пасажирському транспорті Хмельницького затягне близько 200 млн. грн.