Регіон
Історія
40 років руху
Маршрути руху
Карта міста
Фотогалерея
Відео
Вакансії
Символіка
Інші міста
Контролери
Подробиці
Статті
Богдан Т601-11
О.І. Солтик
Серпень 2005
2008 рік
Перспектива
Маршрут N16
Підсумки 2010
Маршрут N9
Репортаж ТРК "Місто"
Ювілейні квитки
"Свобода"
На проспекті Миру тролейбус в'їхав у автомобіль
Чому заговорили тролейбуси?
Обігрівачі у тролейбусах
Тролейбус на зупинці задавив чоловіка
Нове розворотне коло полегшило роботу водіїв
Хмельницькому дали гроші на два тролейбуси
Нові статті
Нові статті 2
Рішення
Законодавство
Залізниця
Архів сайту
Новини
Про сайт
Місячні квитки

ПОШУК
Для пошуку потрібно
використовувати
не більше одного слова
або його частиниНові статті 2:   Біля підземки нарешті облаштують зупинку Нічні тролейбуси у Хмельницькому У новому році - з новим транспортом У центрі Хмельницького тролейбус збив жінку Три тролейбуси у партнера Порошенка На Кам'янецькій джип врізався у тролейбус Капітальний ремонт тролейбуса Таблички на зупинках На Бандери стріляли в тролейбус Презентація нових тролейбусів Тролейбус в'їхав у "Hyundai" "Музичний" тролейбус на День міста Вандали потрощили розклади руху На день Святого Миколая 7 тролейбусів По Свободи без лінії Тролейбус в'їхав у "ЗІЛ" Як виглядають нові тролейбуси? Чеки замість білетів Тролейбус з гербом вулицями міста 7 нових тролейбусів та 1 відремонтований Безготівкова оплата проїзду Електронний квиток в транспорті "Хмельницькелектротранс" одержить 42 млн грн.

  
  Новенькі "Богдани" вирізняються з-поміж інших "мешканців" тролейбусного парку не лише кольором - вони спеціально обладнані для користування людьми з обмеженими фізичними можливостями, мають сучасні інформаційні монітори та навігатори для водіїв. Таке придбання, пояснює міський голова Олександр Симчишин, є ще одним кроком до оновлення тролейбусного парку.
  "Загалом за 2016 рік на лінії виїхало 10 нових та 2 капітально відремонтованих тролейбуси, - пояснює очільник міста. - У 2017 році добру практику придбання нових тролейбусів та ремонтів будемо продовжувати. Якщо зараз на маршрути виходить 72 тролейбуси, то за новою транспортною мережею їх планується 94. Хочемо, щоб додаткові транспортні засоби були новими. Також плануємо придбання транспортних засобів, які можуть пересуватися між тролейбусними лініями до 15 км. Це дасть змогу сформувати нові маршрути замість будівництва тролейбусних ліній."
  "Ми вже оновили близько 30% усього тролейбусного парку. Як на мене, це дуже хороший показник. На закупівлю тролейбусів було витрачено близько 30 мільйонів гривень. Нові тролейбуси дозволяють економити. Так, старий тролейбус споживає близько 120 кіловат електроенергії в годину, бо має досить потужний двигун. Двигун у новому не відрізняється, але економить понад 40% енергії. Пасажири потребують комфорту . ці тролейбуси можуть цей комфорт забезпечити", . розповідає директор КП .Електротранс. Віктор Паламарчук.
  
  Салон відремонтованого тролейбуса мало чим відрізняється від нового. Проте обійшовся він місту всього близько 800 тисяч гривень. Тролейбус патріотично прикрасили гербом Хмельницького.