Регіон
Історія
40 років руху
Маршрути руху
Карта міста
Фотогалерея
Відео
Вакансії
Символіка
Інші міста
Контролери
Подробиці
Статті
Богдан Т601-11
О.І. Солтик
Серпень 2005
2008 рік
Перспектива
Маршрут N16
Підсумки 2010
Маршрут N9
Репортаж ТРК "Місто"
Ювілейні квитки
"Свобода"
На проспекті Миру тролейбус в'їхав у автомобіль
Чому заговорили тролейбуси?
Обігрівачі у тролейбусах
Тролейбус на зупинці задавив чоловіка
Нове розворотне коло полегшило роботу водіїв
Хмельницькому дали гроші на два тролейбуси
Нові статті
Нові статті 2
Рішення
Законодавство
Залізниця
Архів сайту
Новини
Про сайт
Місячні квитки

ПОШУК
Для пошуку потрібно
використовувати
не більше одного слова
або його частиниНові статті 2:   Біля підземки нарешті облаштують зупинку Нічні тролейбуси у Хмельницькому У новому році - з новим транспортом У центрі Хмельницького тролейбус збив жінку Три тролейбуси у партнера Порошенка На Кам'янецькій джип врізався у тролейбус Капітальний ремонт тролейбуса Таблички на зупинках На Бандери стріляли в тролейбус Презентація нових тролейбусів Тролейбус в'їхав у "Hyundai" "Музичний" тролейбус на День міста Вандали потрощили розклади руху На день Святого Миколая 7 тролейбусів По Свободи без лінії Тролейбус в'їхав у "ЗІЛ" Як виглядають нові тролейбуси? Чеки замість білетів Тролейбус з гербом вулицями міста 7 нових тролейбусів та 1 відремонтований Безготівкова оплата проїзду Електронний квиток в транспорті "Хмельницькелектротранс" одержить 42 млн грн.

На день Святого Миколая 7 тролейбусів

  
КП "Електротранс" визначило, яке підприємство забезпечить Хмельницький новими тролейбусами.
  
  Нові тролейбуси мали бути закуплені раніше, але Антимонопольний комітет відмінив проведення торгів. Керівник Хмельницького КП "Електротранс" Вітор Паламарчук пояснив, що уся справа в тому, що тоді на торги подала заявку фірма, яка робила тролейбуси для столиці на Євро-2012.
  
  "Фірма Львівського заводу, яка зробила тролейбуси ще у 2010-2011 році, на Євро-2012 для Києва, тоді їх усіх не продала. У них залишилося десять тролейбусів. І коли ми перший раз оголосили тендер, ця фірма "влізла" і хотіла продати нам старі тролейбуси. Вони, очевидно, хотіли поміняти бірки, показати що тролейбуси виготовлені у 2016 році, і "впихнути" їх нам як нові. Але ми не погодилися. Вони звернулися до Антимонопольного комітету, а там, дай їм Бог здоров'я, прийняли рішення відмінити тендер. Ми змушені були оголосити процедуру повторно, і вже цього разу та фірма не подавала свої пропозиції. Ми вже нашуміли на всю Україну про ці тролейбуси", . пояснює Віктор Паламарчук.
  
  За словами Віктора Паламарчука, 31 жовтня уже визначили переможця. Нові тролейбуси до Хмельницького поставить "Автоскладальний завод 1" ПАТ "Автомобільна компанія "Богдан Моторс" (Луцьк). За 7 тролейбусів хмельницьке комунальне підприємство заплатить 32 млн. 60 тис. грн.
  
  Проподиція Луцького підприємства відповідає усім технічним вимогам, тролейбуси будуть великої місткості, з низьким рівнем підлоги, пристосовані для пасажирів з обмеженими фізичними можливостями і 2016 року випуску.
  
  До 20 грудня тролейбуси мають бути поставлені до Хмельницького.
  
  "Зараз ми чекаємо, згідно процедури, 10 днів, це період коли учасники мають право оскаржити результати тендеру, і вже тоді підписуємо договір", . запевнив Віктор Анатолійович і додав, що кошти на нові тролейбуси депутати уже виділили з бюджету і вони є на казначейських рахунках, тому як тільки будуть залагоджені усі документальні питання, тролейбуси приїдуть до Хмельницького.