Регіон
Історія
40 років руху
Маршрути руху
Карта міста
Фотогалерея
Відео
Вакансії
Символіка
Інші міста
Контролери
Подробиці
Статті
Богдан Т601-11
О.І. Солтик
Серпень 2005
2008 рік
Перспектива
Маршрут N16
Підсумки 2010
Маршрут N9
Репортаж ТРК "Місто"
Ювілейні квитки
"Свобода"
На проспекті Миру тролейбус в'їхав у автомобіль
Чому заговорили тролейбуси?
Обігрівачі у тролейбусах
Тролейбус на зупинці задавив чоловіка
Нове розворотне коло полегшило роботу водіїв
Хмельницькому дали гроші на два тролейбуси
Нові статті
Нові статті 2
Рішення
Законодавство
Залізниця
Архів сайту
Новини
Про сайт
Місячні квитки

ПОШУК
Для пошуку потрібно
використовувати
не більше одного слова
або його частиниНові статті 2:   Біля підземки нарешті облаштують зупинку Нічні тролейбуси у Хмельницькому У новому році - з новим транспортом У центрі Хмельницького тролейбус збив жінку Три тролейбуси у партнера Порошенка На Кам'янецькій джип врізався у тролейбус Капітальний ремонт тролейбуса Таблички на зупинках На Бандери стріляли в тролейбус Презентація нових тролейбусів Тролейбус в'їхав у "Hyundai" "Музичний" тролейбус на День міста Вандали потрощили розклади руху На день Святого Миколая 7 тролейбусів По Свободи без лінії Тролейбус в'їхав у "ЗІЛ" Як виглядають нові тролейбуси? Чеки замість білетів Тролейбус з гербом вулицями міста 7 нових тролейбусів та 1 відремонтований Безготівкова оплата проїзду Електронний квиток в транспорті "Хмельницькелектротранс" одержить 42 млн грн.

Вандали потрощили розклади руху

  


  Новенькі таблички з розкладами руху не прослужили й півроку. На багатьох зупинках їх вже погнули, розмалювали, деякі взагалі покрали. В "Електротрансі" бідкаються, не встигли розрахуватись за старі, як потрібно купувати нові. Сучасні таблички з графіком руху тролейбусів та автобусів встановили на початку серпня. Їх виробництво і встановлення обійшлось підприємству "Електротранс" у кругленьку суму . 200 тисяч гривень. Натішити європейськими табличками, які вже є в багатьох містах, у Хмельницькому не встигли.

  Вандали зривають, розбивають і розмальовують їх. На сьогодні 8 табличок вже не підлягають відновленню. Їх потрібно замінити.
   - Вісім табличок знищено взагалі, чотири викрадено. Не було розкладів, не було проблем. А це зробили для людей, а вони знищують і фарбою замальовують. Це ж великі гроші, - обурюється директор комунального підприємства "Електротранс" Віктор Паламарчук.

  Загалом сума заподіяної шкоди складає близько 10,5 тисяч гривень. Підприємство знову шукатиме гроші і буде звертатись до вінницької компанії, яка виготовляла нові таблички. До слова, ще за попередні повністю не розрахувались. Адже попросили у Вінниці невеличке відтермінування.

  - По кожному факту ми написали звернення до поліції. За ці таблички відповість той, хто впіймається на вандалізмі, - каже Віктор Паламарчук.
  

  Коментар

  https://vsim.ua/Podii/vandali-potroschili-rozkladi-ruhu-na-hmelnitskih-zupinkah-zbitki-perevalili-za-10-tisyach-10552858.html