Регіон
Історія
40 років руху
Маршрути руху
Карта міста
Фотогалерея
Відео
Вакансії
Символіка
Інші міста
Контролери
Подробиці
Статті
Богдан Т601-11
О.І. Солтик
Серпень 2005
2008 рік
Перспектива
Маршрут N16
Підсумки 2010
Маршрут N9
Репортаж ТРК "Місто"
Ювілейні квитки
"Свобода"
На проспекті Миру тролейбус в'їхав у автомобіль
Чому заговорили тролейбуси?
Обігрівачі у тролейбусах
Тролейбус на зупинці задавив чоловіка
Нове розворотне коло полегшило роботу водіїв
Хмельницькому дали гроші на два тролейбуси
Нові статті
Нові статті 2
Рішення
Законодавство
Залізниця
Архів сайту
Новини
Про сайт
Місячні квитки

ПОШУК
Для пошуку потрібно
використовувати
не більше одного слова
або його частиниНові статті 2:   Біля підземки нарешті облаштують зупинку Нічні тролейбуси у Хмельницькому У новому році - з новим транспортом У центрі Хмельницького тролейбус збив жінку Три тролейбуси у партнера Порошенка На Кам'янецькій джип врізався у тролейбус Капітальний ремонт тролейбуса Таблички на зупинках На Бандери стріляли в тролейбус Презентація нових тролейбусів Тролейбус в'їхав у "Hyundai" "Музичний" тролейбус на День міста Вандали потрощили розклади руху На день Святого Миколая 7 тролейбусів По Свободи без лінії Тролейбус в'їхав у "ЗІЛ" Як виглядають нові тролейбуси? Чеки замість білетів Тролейбус з гербом вулицями міста 7 нових тролейбусів та 1 відремонтований Безготівкова оплата проїзду Електронний квиток в транспорті "Хмельницькелектротранс" одержить 42 млн грн.

"Музичний" тролейбус на День міста

  
Спеціально на День міста у Хмельницькому запустили незвичайний тролейбус. Його маршрут Святковий , а пасажири . оркестрова група. Новенький тролейбус виділило підприємство Електротранс для привітання мешканців Хмельницького з Днем міста. Але покататись у ньому змогли не усі. За браком місця. Адже у тролейбусі розмістилась ціла оркестрова група. Викладачі та студенти Хмельницького музучилища вітали своєю грою хмельничан на зупинках громадського транспорту. Виконували веселі та розважальні твори. Окрім сорока музикантів каталась у тролейбусі і своєрідна група підтримки із 10 чоловік. Це ті студенти, для яких не знайшлось місця в оркестрі. Вони не лише створювали веселу атмосферу, а й підтанцьовували на кожній зупинці диво-тролейбуса. Прикрасили машину, як і годиться для свята, кольоровими повітряними кульками. Подібна акція проводилась у Хмельницькому вперше. Зупинявся рогатий лише там, де було людно і їхав напрочуд швидко. А тому встиг побувати у багатьох мікрорайонах міста.
  
  

  
  - Люди дуже цікаво сприймають нас, - розповідає керівник духового оркестру Олександр Усов, . адже всі дивуються. Граємо музику веселого танцювального жанру. Щоб створити гарний святковий настрій. Тим паче, що музика всім знайома. Розпочав свій маршрут святковий тролейбус з вулиці Інститутської, а закінчив у мікрорайоні Озерна, перед тим привітавши центр міста, мікрорайони Ракове та Виставку. Самі ж учасники духового оркестру перебували у захваті від власної гри. Вони жартували та розповідали один одному цікаві історії під час руху рогатого , позували для фото та підтанцьовували. До інструмента кожен причепив собі ноти, аби не збитися. Флейтистка Катерина Шевчук пишається тим, що потрапила до оркестрової групи.
  
  

  
  - Мені дуже приємно щось зробити приємне у такий визначний день для нашого міста, - зізнається четвертокурсниця Катерина. . Я відчуваю себе частиною такого вітання. Це дуже круто цілим колективом робити спільну справу і приносити задоволення людям. Більшість хмельничан на зупинках здивовано розглядали дивину, Дехто і сідати хотів, не розгледівши маршруту.
  
  - Дуже приємно бачити таку цікавинку у нашому місті, - розповідає хмельничанка Інна. . Мені надзвичайно сподобалось таке вітання. І хотілось би подібні акції частіше бачити.