Регіон
Історія
40 років руху
Маршрути руху
Карта міста
Фотогалерея
Відео
Вакансії
Символіка
Інші міста
Контролери
Подробиці
Статті
Богдан Т601-11
О.І. Солтик
Серпень 2005
2008 рік
Перспектива
Маршрут N16
Підсумки 2010
Маршрут N9
Репортаж ТРК "Місто"
Ювілейні квитки
"Свобода"
На проспекті Миру тролейбус в'їхав у автомобіль
Чому заговорили тролейбуси?
Обігрівачі у тролейбусах
Тролейбус на зупинці задавив чоловіка
Нове розворотне коло полегшило роботу водіїв
Хмельницькому дали гроші на два тролейбуси
Нові статті
Нові статті 2
Рішення
Законодавство
Залізниця
Архів сайту
Новини
Про сайт
Місячні квитки

ПОШУК
Для пошуку потрібно
використовувати
не більше одного слова
або його частиниНові статті 2:   Біля підземки нарешті облаштують зупинку Нічні тролейбуси у Хмельницькому У новому році - з новим транспортом У центрі Хмельницького тролейбус збив жінку Три тролейбуси у партнера Порошенка На Кам'янецькій джип врізався у тролейбус Капітальний ремонт тролейбуса Таблички на зупинках На Бандери стріляли в тролейбус Презентація нових тролейбусів Тролейбус в'їхав у "Hyundai" "Музичний" тролейбус на День міста Вандали потрощили розклади руху На день Святого Миколая 7 тролейбусів По Свободи без лінії Тролейбус в'їхав у "ЗІЛ" Як виглядають нові тролейбуси? Чеки замість білетів Тролейбус з гербом вулицями міста 7 нових тролейбусів та 1 відремонтований Безготівкова оплата проїзду Електронний квиток в транспорті "Хмельницькелектротранс" одержить 42 млн грн.

Таблички на зупинках

  
На хмельницьких зупинках скоро з'явиться інформаційне табло
  
  Хмельничани дивитимуться на час, коли прибуде транспорт, а також інтервал руху і номер маршруту. Вже за два тижні практично всі зупинки громадського транспорту будуть обладнані такими табличками. Виготовленням займається одна з вінницьких компаній.
  
  У Хмельницькому поки готують у відповідність зупинки, де встановлюватимуть інформаційне табло. Хмельницький наздожене інші обласні центри, де така система діє вже давно. - Ми закупили відповідні матеріали і вже їх приводимо у відповідність. Тому що не на всіх зупинках є можливість їх прикріпити. Потрібно буде ставити додаткове обладнання, на що ми вже витратили кошти.
  
  Після цього займатимемось їх встановленням. Ставити будемо на всіх, окрім двох прикінцевих. Десь за два тижні всі таблички будуть, - говорить ВСІМ директор комунального підприємства Електротранс Віктор Паламарчук. Загалом на обладнання зупинок піде більше двохсот табличок. Вони обійдуться підприємству у 220 тисяч гривень. На сьогодні Електротранс розрахувався за половину.