Регіон
Історія
40 років руху
Маршрути руху
Карта міста
Фотогалерея
Відео
Вакансії
Символіка
Інші міста
Контролери
Подробиці
Статті
Богдан Т601-11
О.І. Солтик
Серпень 2005
2008 рік
Перспектива
Маршрут N16
Підсумки 2010
Маршрут N9
Репортаж ТРК "Місто"
Ювілейні квитки
"Свобода"
На проспекті Миру тролейбус в'їхав у автомобіль
Чому заговорили тролейбуси?
Обігрівачі у тролейбусах
Тролейбус на зупинці задавив чоловіка
Нове розворотне коло полегшило роботу водіїв
Хмельницькому дали гроші на два тролейбуси
Нові статті
Нові статті 2
Рішення
Законодавство
Залізниця
Архів сайту
Новини
Про сайт
Місячні квитки

ПОШУК
Для пошуку потрібно
використовувати
не більше одного слова
або його частиниНові статті 2:   Біля підземки нарешті облаштують зупинку Нічні тролейбуси у Хмельницькому У новому році - з новим транспортом У центрі Хмельницького тролейбус збив жінку Три тролейбуси у партнера Порошенка На Кам'янецькій джип врізався у тролейбус Капітальний ремонт тролейбуса Таблички на зупинках На Бандери стріляли в тролейбус Презентація нових тролейбусів Тролейбус в'їхав у "Hyundai" "Музичний" тролейбус на День міста Вандали потрощили розклади руху На день Святого Миколая 7 тролейбусів По Свободи без лінії Тролейбус в'їхав у "ЗІЛ" Як виглядають нові тролейбуси? Чеки замість білетів Тролейбус з гербом вулицями міста 7 нових тролейбусів та 1 відремонтований Безготівкова оплата проїзду Електронний квиток в транспорті "Хмельницькелектротранс" одержить 42 млн грн.

Капітальний ремонт тролейбуса

  

  Ще кілька місяців тому цей зелений тролейбус був фактично купою металобрухту. Сьогодні ж його готуються вивести на вулиці міста для обслуговування пасажирів. "Нове життя" старого тролейбуса, точніше, його капітальний ремонт, вартувало бюджету міста трохи більше, ніж 940 тисяч гривень, у той час придбання нового вартує більше 4,5 млн. грн. Капітально ремонтувала тролейбус харківська фірма, що виграла відповідний тендер.
  
  

  
  У КП "Електротранс" кажуть - тролейбус оновлений не лише зовні, але й всередині - безпеку пасажирів забезпечують нові запчастини.
  
  

  
  

  
  
  
  "Коли вперше спілкувалися з людиною, яка запропонувала капітальний ремонт тролейбуса, трохи вагалися, - каже міський голова Олександр Симчишин. - Проте обіцяна ним якість зацікавила. Ми не прогадали: віддавали на ремонт фактично металобрухт, а отримали майже новий тролейбус. Думаю, він прослужить нашій громаді ще багато років. Тепер, щоб оновлювати парк, поряд з придбанням нових тролейбусів ми виділятимемо кошти на капітальний ремонт старих. Восени чекаємо три нових тролейбуси. А при уточненні бюджету хочемо виділити кошти на придбання ще кількох".
  
  Розширення та оновлення тролейбусного парку, за словами міського голови, є питанням актуальним, оскільки в місті планують будувати нові тролейбусні лінії.