Регіон
Історія
40 років руху
Маршрути руху
Карта міста
Фотогалерея
Відео
Вакансії
Символіка
Інші міста
Контролери
Подробиці
Статті
Богдан Т601-11
О.І. Солтик
Серпень 2005
2008 рік
Перспектива
Маршрут N16
Підсумки 2010
Маршрут N9
Репортаж ТРК "Місто"
Ювілейні квитки
"Свобода"
На проспекті Миру тролейбус в'їхав у автомобіль
Чому заговорили тролейбуси?
Обігрівачі у тролейбусах
Тролейбус на зупинці задавив чоловіка
Нове розворотне коло полегшило роботу водіїв
Хмельницькому дали гроші на два тролейбуси
Нові статті
Нові статті 2
Рішення
Законодавство
Залізниця
Архів сайту
Новини
Про сайт
Місячні квитки

ПОШУК
Для пошуку потрібно
використовувати
не більше одного слова
або його частиниНові статті 2:   Біля підземки нарешті облаштують зупинку Нічні тролейбуси у Хмельницькому У новому році - з новим транспортом У центрі Хмельницького тролейбус збив жінку Три тролейбуси у партнера Порошенка На Кам'янецькій джип врізався у тролейбус Капітальний ремонт тролейбуса Таблички на зупинках На Бандери стріляли в тролейбус Презентація нових тролейбусів Тролейбус в'їхав у "Hyundai" "Музичний" тролейбус на День міста Вандали потрощили розклади руху На день Святого Миколая 7 тролейбусів По Свободи без лінії Тролейбус в'їхав у "ЗІЛ" Як виглядають нові тролейбуси? Чеки замість білетів Тролейбус з гербом вулицями міста 7 нових тролейбусів та 1 відремонтований Безготівкова оплата проїзду Електронний квиток в транспорті "Хмельницькелектротранс" одержить 42 млн грн.

Три тролейбуси у партнера Порошенка

  

  Хмельницьке комунальне підприємство "Електротранс" за результатами тендера 31 травня уклало угоду з очірнім підприємством "Автоскладальний завод 1" Публічного акціонерного товариства "Автомобільна компанія "Богдан Моторс" (Луцьк) на придбання трьох тролейбусів.
  
  Загальна вартість угоди становиться 14 млн. грн, повідомляється у "Віснику державних закупівель".
  
  Згідно з технічними вимогами, куплений транспорт повинен бути сертифікований в Україні, пристосований для пасажирів з обмеженими фізичними можливостями та випущений не раніше 2015 року.
  
  Загальна пасажиромісткість передбачена на не менше 100 осіб, у тому числі має бути, як мінімум, 30 місць для сидіння. Гарантійний строк експлуатації для нових тролейбусів становить не менше 24 місяців або 100 тис. км, в залежності, що настане раніше.
  
  Єдиним конкурентом на торгах виступило Товариство з обмеженою відповідальністю .Спільне українсько-німецьке підприємство "Електронтранс" (Львів), яке запропонувало цінову пропозицію на суму 19 млн. грн.
  
  Як відомо, співвласником "Богдан Моторс" раніше був Петро Порошенко, а тепер компанія належить його бізнес-партнеру Олегу Гладковському (Свинарчуку), першому заступнику секретаря РНБОУ.