Регіон
Історія
40 років руху
Маршрути руху
Карта міста
Фотогалерея
Відео
Вакансії
Символіка
Інші міста
Контролери
Подробиці
Статті
Богдан Т601-11
О.І. Солтик
Серпень 2005
2008 рік
Перспектива
Маршрут N16
Підсумки 2010
Маршрут N9
Репортаж ТРК "Місто"
Ювілейні квитки
"Свобода"
На проспекті Миру тролейбус в'їхав у автомобіль
Чому заговорили тролейбуси?
Обігрівачі у тролейбусах
Тролейбус на зупинці задавив чоловіка
Нове розворотне коло полегшило роботу водіїв
Хмельницькому дали гроші на два тролейбуси
Нові статті
Нові статті 2
Рішення
Законодавство
Залізниця
Архів сайту
Новини
Про сайт
Місячні квитки

ПОШУК
Для пошуку потрібно
використовувати
не більше одного слова
або його частиниНові статті 2:   Біля підземки нарешті облаштують зупинку Нічні тролейбуси у Хмельницькому У новому році - з новим транспортом У центрі Хмельницького тролейбус збив жінку Три тролейбуси у партнера Порошенка На Кам'янецькій джип врізався у тролейбус Капітальний ремонт тролейбуса Таблички на зупинках На Бандери стріляли в тролейбус Презентація нових тролейбусів Тролейбус в'їхав у "Hyundai" "Музичний" тролейбус на День міста Вандали потрощили розклади руху На день Святого Миколая 7 тролейбусів По Свободи без лінії Тролейбус в'їхав у "ЗІЛ" Як виглядають нові тролейбуси? Чеки замість білетів Тролейбус з гербом вулицями міста 7 нових тролейбусів та 1 відремонтований Безготівкова оплата проїзду Електронний квиток в транспорті "Хмельницькелектротранс" одержить 42 млн грн.

У новому році - з новим транспортом

  
Два новенькі тролейбуси сьогодні вперше вийшли на маршрути дорогами міста. Ці транспортні засоби не лише красиві ззовні, а й зручні та безпечні для водія та його пасажирів. Адже тролейбуси українського виробництва відповідають всім сучасним критеріям якості  .  комфортний салон, безпечна система керування та гальмування, спеціальні пандуси для людей із обмеженими можливостями і навіть безкоштовний вай-фай. Крім всіх перерахованих переваг, мають вони ще одну . суттєво економлять електроенергію.

  
2015-01-12-21

  
З нагоди непересічної події КП "Електротранс" відвідав міський голова Олександр Симчишин. Свято - святом, але про робочі моменти не забув - зайшов на підприємство навмисне не там, де чекали, щоб принагідно оглянути тролейбусний парк. На фоні стареньких тролейбусів, найповажнішому із яких - тридцять, нові машини виглядали майже гостями із майбутнього.

  
2015-01-12-22          2015-01-12-23

  
Ще будучи депутатом міської ради я ініціював зміни до програми соціально-економічного розвитку, за якими щороку з міського бюджету повинні були виділятися кошти на оновлення комунального транспорту, - зазначив Олександр Симчишин. - Проте, тоді моя пропозиція не знайшла підтримки, за неї боролися кілька депутатів. Звісно, ми розуміли, що якщо не вкладати кошти в оновлення транспорту, то з часом Хмельницький матиме велику проблему. Лише з 2014 року місто таки почало купувати нові тролейбуси. Ця добра тенденція продовжувалася і у 2015-му. Приємно, що сьогодні ми маємо змогу випустити на маршрути ще два тролейбуси .

  
Міський голова обнадіює - сьогоднішній подарунок містянам далеко не останній: Разом із керівництвом "Електротрансу" готуємо зміни та доповнення до бюджету на 2016 рік, щоб придбати у поточному році ще кілька нових тролейбусів. Мінімум - два, можливо - три. Дуже сподіваюся, що в кінці літа чи восени ми з вами так само перерізатимемо стрічку перед запуском на лінію нових тролейбусів .

  
Кілька вітальних слів, урочисте перерізання стрічки - і новенький транспорт виходить на маршрут. Першими пасажирами стали місцеві журналісти. За час мандрівки вулицями Хмельницького розпитали у міського голови та керівника КП "Електротранс" про деталі придбання та... проінспектували роботу вай-фаю.

  
Тролейбуси вироблені у Луцьку. Коштують два нових рогатих 8,4 мільйони гривень. Субвенцію на їх придбання виділили із державного бюджету.

  
Відразу після офіційного запуску новий транспорт розпочав повноцінну роботу, тому маєте змогу уже сьогодні після робочого дня їхати додому з комфортом на новенькому тролейбусі!

  
 

  
2015-01-12-24