Регіон
Історія
40 років руху
Маршрути руху
Карта міста
Фотогалерея
Відео
Вакансії
Символіка
Інші міста
Контролери
Подробиці
Статті
Богдан Т601-11
О.І. Солтик
Серпень 2005
2008 рік
Перспектива
Маршрут N16
Підсумки 2010
Маршрут N9
Репортаж ТРК "Місто"
Ювілейні квитки
"Свобода"
На проспекті Миру тролейбус в'їхав у автомобіль
Чому заговорили тролейбуси?
Обігрівачі у тролейбусах
Тролейбус на зупинці задавив чоловіка
Нове розворотне коло полегшило роботу водіїв
Хмельницькому дали гроші на два тролейбуси
Нові статті
Нові статті 2
Рішення
Законодавство
Залізниця
Архів сайту
Новини
Про сайт
Місячні квитки

ПОШУК
Для пошуку потрібно
використовувати
не більше одного слова
або його частиниНові статті 2:   Біля підземки нарешті облаштують зупинку Нічні тролейбуси у Хмельницькому У новому році - з новим транспортом У центрі Хмельницького тролейбус збив жінку Три тролейбуси у партнера Порошенка На Кам'янецькій джип врізався у тролейбус Капітальний ремонт тролейбуса Таблички на зупинках На Бандери стріляли в тролейбус Презентація нових тролейбусів Тролейбус в'їхав у "Hyundai" "Музичний" тролейбус на День міста Вандали потрощили розклади руху На день Святого Миколая 7 тролейбусів По Свободи без лінії Тролейбус в'їхав у "ЗІЛ" Як виглядають нові тролейбуси? Чеки замість білетів Тролейбус з гербом вулицями міста 7 нових тролейбусів та 1 відремонтований Безготівкова оплата проїзду Електронний квиток в транспорті "Хмельницькелектротранс" одержить 42 млн грн.

Нічні тролейбуси у Хмельницькому

   У Хмельницькому досі триває обговорення щодо запровадження у місті нічного транспорту. Вже визначились навіть із маршрутами та кількістю тролейбусів, які будуть виходити у нічний час. Проте із прийняттям рішення поки не поспішають.
  
  Коли у сусідніх містах мешканці мають змогу скористатися нічним громадським транспортом, то для хмельничан це щось нове.
  
  - Ми отримали вказівку від міського голови забезпечити нічні маршрути і виділити три тролейбуси. Транспорт курсуватиме за такими маршрутами: АС 2 . Гречани, АС 2 . Озерна та Катіон-Ракове. На сьогодні ми технічно і фактично готові випустити ці тролейбуси. Але повинна бути певна процедура . виконавчий комітет має затвердити ці маршрути, а також вартість проїзду. Як тільки все це буде зроблено і буде вказівка від мера, то ми виконаємо розпорядження, - говорить "ВСІМ" директор комунального підприємства "Електротранс" Віктор Паламарчук.
  
  Станеться це приблизно у лютому. На той момент закінчиться процедура обговорення та аналізу пропозицій і зауважень від хмельничан. А поки в "Електротрансі" мають вивчити пасажиропотік, аби побачити, скільки людей готові користуватись нічними тролейбусами. Від цього і залежатиме вартість проїзду. Ймовірно, що ціна квиточка становитиме 6 гривень. Окрім цього, графік транспорту розроблятимуть так, аби підлаштуватися під графік руху нічних потягів.
  
  - Ми хочемо, щоб ці маршрути прив'язувались до руху потягів. Зараз вивчаємо їх графіки. Плануємо зробити графікованість тролейбусів, щоб ми під'їхали на зупинку "Залізничний вокзал" в той час, коли пасажири вийдуть на зупинки, - пояснює Віктор Паламарчук. . В той же час, домовляємось з адміністрацією вокзалу, щоб вони робили оголошення по прибуттю поїздів, типу "Шановні пасажири, на зупинці "Залізничний вокзал" знаходиться тролейбус такого-то маршруту". Сподіваємось, це дасть хороший результат.
  
  Нагадаємо, мешканців міста просять висловлювати свою думку на сайті Хмельницької міської ради та подавати пропозиції чи відгуки. Поки до обговорення цієї ініціативи хмельничани долучаються мляво.