Приєднуйтеся до нас:

Новини сайту
Новини сайту
16-Oct-2020
Вартість ДТП КП "Електротранс"

У Хмельницькому за минулий місяць 5 ДТП за участю тролейбусів, тоді як від початку 2020 року - 11. Сума завданих збитків комунальному підприємству, згідно з калькуляцією, склала 76 тисяч гривень.

Про це розповів директор Хмельницького комунального підприємства "Електротранс" Віктор Паламарчук.

"У ДТП, де автомобіль МАЗ вдарив наш тролейбус, там повністю з лівої сторони пошкоджена кабіна тролейбусаі гідропідсилювач, шланги, рукава високого тиску і пошкодження поворотного кулака" - говорить Віктор Паламарчук.

Додає, що тільки через це ДТП сума збитків підприємству склала 49 тисяч гривень.

"Відшкодовано за цю дорожньо транспортну пригоду майже 19 тисяч гривень. До того ж ми вираховуємо, скільки збитків ми отримаємо за простій транспорту, ця сума складає 3 тисячі 852 гривні", - каже Віктор Паламарчук.

Додає, вся решта суми на стадії судових роглядів, і не відомо, чи всю суму збитків вдасться повернути.

"Страхова компанія зараз вивчає, який вік тролейбуса, буде знімати відсотки у зв'язку з тим, що тролейбус вже старший. Але ми перед цим зробили йому ремонт, і звичайно будемо відстоювати всю суму. Але суд не завжди йде нам на зустріч", - розповідає директор підприємства.

За словами Паламарчука, протягом останнього місяця чотири тролейбуси були пошкоджені у ДТП, які сталися не з вини працівників "Електротрансу", і зараз знаходяться на ремонті.

Посилання на джерело : https://suspilne.media