Приєднуйтеся до нас:

Новини сайту
Новини сайту
15-Oct-2020
Можливі нові тролейбусні маршрути

Лезневе та Ружична - це мікрорайони Хмельницького, які не забезпечені тролейбусними маршрутами. І частина хмельничан хоче, аби такий вид транспорту був і в цих місцевостях. Аби спонукати місцеву владу, навіть подавали петиції - просили пустити в Лезневе та Ружичну тролейбуси з автономним ходом.

Сьогодні, 15 жовтня, відбувся онлайн - брифінг міського голови Олександра Симчишина запитали про плани щодо тролейбусних маршрутів у Лезневому.

Він розповів, що прокладати туди звичайну тролейбусну лінію не будуть. За його словами, це надзвичайно дорого, оскільки вартість лінії складає 80 мільйонів гривень.

Крім того, мікрорайон Лезневе має дуже складний рельєф, зокрема біля магазину "Економ" виникають великі проблеми з підйомом.

З посиланням на працівників "Електротрансу" Олександр Симчишин сказав, що "взимку там буде катастрофа".

Однак запустити тролейбуси можливість все ж є. . Ми розглядаємо можливість запустити в Лезневе і в Ружичну тролейбуси з автономним ходом. Вони є маневренішими, ніж класичні, і цей рельєф, якраз під горб біля "Економа" в Лезневому, він долає і туди його можна запускати. Ми хочемо і плануємо купувати ще тролейбуси на автономному ходу, то один з маршрутів у нас визначений на Ружичну, і один з маршрутів на Лезневе. Тому цілком можливо, що наші руки до того дійдуть і тролейбуси на автономному ходу в ці два мікрорайони поїдуть по одній- дві одиниці і того буде достатньо, - сказав міський голова.

Нагадаємо, що зараз у Хмельницькому функціонують два тролейбусних маршрути, частину ділянок яких тролейбуси долають з живленням від акумуляторів. Мова йде про маршрути N 4 та 4А

Посилання на джерело: https://vsim.ua