Приєднуйтеся до нас:

Новини сайту
Новини сайту
11-Oct-2020
Деякі тролейбуси без кондукторів

В обласному центрі у декількох тролейбусах відсутні кондуктори, а гроші за проїзд потрібно давати водію при вході. Чому такі нововведення запровадили у міському електротранспорті, пояснив директор КП "Електротранс" Віктор Паламарчук.

Маємо багато хворих кондукторів, тому наразі їх не вистачає. Не відкидаємо такий варіант, коли водій, який має бажання, буде обілечувати пасажирів. За це він отримує доплату. Ми не беремо більше на роботу кондукторів, оскільки незабаром запрацює електронний квиток і їх в салоні не буде - працюватимуть лише контролери, які перевірятимуть, чи оплатили проїзд пасажири. Тому поки ідемо на такі кроки і дозволяємо водіям, за бажанням, виконувати функції кондукторів", - каже Віктор Анатолійович.

За його словами, в день на маршрут в середньому виходить 2-3 таких тролейбуси. До слова, 28 водіїв підприємства також підхопили коронавірус.

"Через карантин і обмеження щодо кількості пасажирів у салоні, ми випустили більше тролейбусів на маршрути - щодня це 80-82 одиниці електротранспорту. Це стало можливим завдяки тому, що до нас прийшли нові водії. Багато людей повернулось зі столиці та інших міст у Хмельницький. Наразі проводимо ще набір кермувальників, чекаємо 20-25 осіб", - зазначив директор.

Посилання на джерело : https://ye.ua