Приєднуйтеся до нас:

Новини сайту
Новини сайту
08-May-2011
Сварки пропускаю мимо вух

Марія Коса працює кондуктором в тролейбусі. Дівчина вважає, що головне в цій роботі . терпіння. Інколи їй доводиться вислуховувати претензії і незадоволення пасажирів, але дівчина все одно любить свою професію.

- Маріє, як довго ви працюєте кондуктором?

Майже чотири місяці. До цього я вже працювала тут півроку, але зробила собі невелику перерву. Шукала іншу роботу, та довго не могла знайти місце, тому і повернулася працювати до Хмельницькелектротрансу .

- Що найважче у професії кондуктора?

Спочатку було важко прокидатися о третій чи четвертій годині ночі. Але з часом почала трохи звикати. Зараз, не дивлячись на короткий сон, я почуваюся енергійною. Хоча інколи непросто цілий день бути на ногах.

- Кажуть, що кондуктор повинен мати багато терпіння. Це правда?

Без цієї риси характеру на роботу йти немає сенсу. В час-пік доводиться складно, адже тролейбус набитий пенсіонерами, студентами. Люди нервуються, сваряться, інколи навіть проклинають. В цьому випадку потрібно запастися терпінням, дещо пропускати мимо вух, дещо роз'яснювати. Головне . не скандалити.

- Чим займаєтеся після роботи?

Люблю просто розслабитися, прийняти душ, подивитися улюблені серіали. А ще дуже люблю готувати українські страви. З великим задоволенням варю борщ.

- Яка ваша мрія?

Хочу знайти свою другу половинку і влаштувати особисте життя.