Ми у соцмережах:Новини сайту
Новини сайту
19-Dec-2019
Чому "переїхала" одна із зупинок

Майданчик поблизу магазину "Галина плюс" довгий час слугував для містян зупинкою. Проте нещодавно автобуси, тролейбуси і маршрутки почали зупинятися в іншому місці. Хоч зупинка переїхала недалеко, та пасажири до нововведень ще не звикли. Про це свідчить їх скупчення біля того ж магазину "Галина плюс".

Нове місце для зупинки відтепер знаходиться ближче до зупинки "Новатор". Наразі там обладнали заїзну кишеню і встановили два дорожніх знаки: зупинка автобуса і тролейбуса. Крім того, зупинку облаштували тактильною плиткою, що є вказівником напряму руху або наявності перешкод для людей з вадами зору. Та от смітник на новому місці поки не з'явився. Тож сміття знайшло собі тимчасове місце на землі.


Виконуючий обов'язки начальника управління транспорту та зв'язку Хмельницької міськради Сергія Шепурєва причиною "переїзду" зупинки громадського транспорту назвав організацію безпеки руху. Мовляв, до магазину "Галина плюс" часто під'їжджають машини. Тож розступитися там часто-густо ніде.

До того ж Сергій Шепурєв повідомив, що на цьому облаштування зупинки не завершиться. За неї планують взятися вже в наступному році. Там облаштують також каркас для пасажирів та інформацію по графіку руху. Та займатися цим будуть вже з наступного року - пояснює Сергій Шепурєв.