| Загальні новини | 15-Mar-2026 З днем комунальника!
Шановні працівники тролейбусного депо!
Вітаємо вас із професійним святом - Днем працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!
Ваша робота - це артерії нашого міста. Поки інші ще сплять, ви вже виводите перші машини на маршрути, попри дощ, сніг чи втому.
Дякуємо водіям за майстерність, слюсарям - за справність техніки, диспетчерам - за порядок, а енергетикам - за безперебійну напругу.
Бажаємо вам міцного здоров'я, безаварійної роботи, "зеленого світла" у всіх починаннях та скорішої перемоги й миру нашій країні!
|
|