Приєднуйтеся до нас:

Новини сайту
Останні новини
04-Aug-2022
Повний перехід на електронні проїзні

Хмельницьке комунальне підприємство "Електротранс" нагадує хмельничанам, що серпень 2022 року . останній місяць, коли діють паперові проїзні квитки! З 1 вересня 2022 року у місті Хмельницькому відбудеться повний перехід на електронні проїзні. Також звертаються з проханням завчасно придбати електронні квитки (транспортні картки чорного кольору), аби вже з 25 серпня 2022 року мати можливість їх поповнити на вересень.

Вартість поповнення проїзних місячних квитків така:

учнівського проїзного квитка - 100 грн;
студентського проїзного квитка - 135 грн;
громадянського проїзного квитка - 260 грн

Водночас ХКП "Електротранс" звертає увагу жителів Хмельницького, що саме зараз розпал поповнення учнівських та студентських проїзних на серпень. Щомісяця з 25 числа поточного по 10 число включно наступного місяця Ви маєте можливість поповнити Вашим дітям пільговий проїзд у тролейбусах.

Важливо! Електронний квиток (транспортну картку) чорного кольору Ви не можете поповнювати за пільговим тарифом "студентський" чи "учнівський". Електронні квитки оранжевого та салатового кольорів можливо поповнити за вказаними пільговими тарифами "учнівський" та "студентський". Проїзд за вказаними пільговими тарифами можливий за наявності підтверджуючих посвідчень студента чи учня.

Чорну картку можна поповнити за тарифом проїзного квитка "громадянський".