Приєднуйтеся до нас:

Новини сайту
Останні новини
27-Apr-2022
Чи з'являться нові автобуси?

Комунальне підприємство "Електротранс" планувало придбати нові автобуси для обслуговування маршрутів у Хмельницькому. За результатами тендеру уклали договір з приватним постачальником . ТОВ "Люмікар". Останній зобов'язався доставити в "Електротранс" дев'ять автобусів, один з яких міжміський, решта . міські.

Вартість транспортних засобів склала понад 23,6 мільйона гривень. Всі автобуси . марки "Ataman" спільного українсько-японського виробництва. Підприємством виробником є акціонерне товариство "Черкаський автобус".

З початком вторгнення Росії 24 лютого плани змінилися. Зокрема, "Електротранс" та "Люмікар" домовилися, що автобуси будуть доставлені до 30 квітня.

Зараз на заваді постачанню автобусів стала оплата. На час воєнного стану казначейська служба пропускає тільки ті платежі, які пов'язані з захищеними видатками та тими, що пов'язані з критичною інфраструктурою. Щойно казначейство пропустить платіж, автобуси постачальник доставить відразу. Про це журналісту vsim.ua розповів директор "Електротрансу" Сергій Бобух.

Також він сказав, що автобуси підприємства використовуються для евакуації людей з гарячих точок. Нові автобуси використовуватимуть на маршрутах N4 та N5, про створення яких повідомляли раніше, а також і для евакуації. Тому цю закупівлю вважають такою, що належить до критичної інфраструктури.
https://vsim.ua/DTP/chi-zyavlyatsya-v-hmelnitskomu-novi-avtobusi-zapitali-v-elektrotransi-11584848.html