Приєднуйтеся до нас:

Новини сайту
Останні новини
11-Jan-2022
Електронні квитки для школярів та студентів

З 1 січня 2022 року хмельницькі студенти та учні шкіл можуть користуватися електронним проїзним. Обов'язкова умова . наявність учнівського або студентського квитка. Вартість місячного проїзного на тролейбус для школяра у Хмельницькому складає 85 гривень, для студента . 110. Для запровадження такої послуги виготовлено 2000 електронних проїзних. Більшу частину, за попереднім замовленням, передано навчальним закладам, решту . для продажу у кіосках "Преса".

"Якщо порахувати вартість щоденного проїзду учнів і студентів, то можна прийти до висновку, що користування е-квитками дає суттєву економію", - розповів заступник міського голови Микола Ваврищук.

Перевагами електронного шкільного проїзного квитка є те, що його не потрібно купувати щомісяця, лише поповнювати на визначену суму через додаток або в одному із 330 терміналів, розташованих у різних мікрорайонах міста. Також якщо батьки замовлять іменний квиток, то зможуть контролювати переміщення дитини в тролейбусах.

Придбати (поповнити) учнівський проїзний квиток через відповідний розділ "проїзні" можна:

- на сайті "Герц";

- через мобільний додаток "Е-квиток: зручний щодня";

- через проїзні термінали "Easypay" та "Ibox";

- також з 18 січня 2022 року така ж можливість з'явиться і на сайті "MYCity".

Проїзний діє календарний місяць.

Паралельно із шкільним е-квитком можна буде користуватися звичним картонним "учнівським проїзним", який можна придбати з 25 числа попереднього місяця по 10 число наступного місяця.

До 1 квітня 2022 року буде можливість використовувати обидва формати проїзних (старий і новий).