Приєднуйтеся до нас:

Новини сайту
Останні новини
24-Nov-2021
Електронні проїзні для дорослих

*Заступник Симчишина анонсував електронні проїзні для дітей та студентів.
*Чи будуть такі для дорослих?

У Хмельницькому запланували впровадження електронних місячних проїзних квитків для дітей та студентів. Про це у своєму Facebook написав заступник міського голови Хмельницького Микола Ваврищук. За його словами, точок придбання таких карток налічуватиметься майже 30.

Поповнювати квитки потрібно буде щомісяця на 85 та 110 гривень для учнів і студентів відповідно. Точок поповнення є 330, також для цього є мобільні додатки. Картка потребуватиме валідації за кожної поїздки. Нові проїзні картки почнуть діяти 1 січня наступного року, перші три місяці паралельно можна буде користуватися паперовими квитками.

А чи стануть місячні проїзні квитки електронними для дорослих? За словами Миколи Ваврищука, це дійсно станеться. Коли саме, чиновник не уточнив, але в будь-якому випадку такі квитки з'являться пізніше за дитячі та студентські. Сума поповнення на місяць складатиме 215 гривень, при чому спершу потрібно буде також заплатити за картку. Скільки саме вона коштуватиме у випадку з електронним проїзним, також поки невідомо.