Приєднуйтеся до нас:

Новини сайту
Останні новини
11-Nov-2021
Валідатори водіїв у салонах тролейбусів

З моменту початку впровадження "Електронного квитка" у хмельницьких тролейбусах встановлювали помаранчеві валідатори. Вони можуть лише зчитувати проїзні картки та сканувати QR-коди. Згодом почали з'являтися сині валідатори. Їх встановлювали замість попередніх. Окрім функцій валідаторів першого типу, вони могли зчитувати банківські картки та пристрої з підтримкою технології NFC, таким чином приймаючи оплату за проїзд.

Тепер у тролейбусах почали з'являтися валідатори вже третього типу. Це пристрої, розміщені у металевому корпусі синього кольору на поручнях. Зважаючи на замок, можна зробити висновок, що корпус передбачає можливість відкривання.

Раніше ми розповідали вам про те, що було прийняте рішення перенести валідатори водіїв у салони тролейбусів. Воно зумовлене тим, що оплати банківською карткою через сині валідатори складно контролювати, адже останні не видають друкованих квитків. Тому вирішили валідатори водіїв, які приймають оплату з допомогою технології NFC та друкують квитки, розміщувати у салоні в антивандальному корпусі. https://vsim.ua/DTP/validatori-vodiyiv-hmelnitskih-troleybusiv-peremischuyut-u-saloni-chog-11457662.html