Ми у соцмережах:Новини сайту
Останні новини
28-May-2011
Не забезпечено умов праці

Управлінням охорони праці проведено перевірку комунального підприємства Хмельницькелектротранс з організації безпечного виконання робіт під час технічного обслуговування та ремонту тролейбусів

Під час обстеження інспектори виявили порушення в сфері охорони праці. Переносні ручні електросвітильники не мають рефлекторів, захисних сіток та гачків для підвішування. На неналежному рівні поставлений контроль за використанням засобів колективного та індивідуального захисту , - розповіла прес-секретар територіального управління Держгірпромнагляду Тетяна Жмуд. Ще одним порушенням стало те, що на корпусі понижувального трансформатора не зазначено інвентарного номера та дати вимірювання опору ізоляції.

Згідно результатів перевірки двоє працівників, винних у порушенні законодавства про охорону праці в частині безпечного ведення робіт, притягнуто до адміністративної відповідальності. Як зазначили в управлінні охорони праці, робота адміністрації комунального підприємства Хмельницькелектротранс по створенню безпечних та нешкідливих умов праці визнана недостатньою.