"ГРЕЧАНИ"
залізничний веб-сайт


Ми у соцмережах:Новини сайту
Останні новини
23-Jul-2020
Хмельничани скаржаться

Тиждень тому у Хмельницькому запустили громадський транспорт у режимі спецрейсів. Зробили це, аби дати можливість працюючим хмельничанам у години пік дістатися на роботу або в інших нагальних справах.

Однією з причин такого рішення стали пільговики, які наразі знову можуть їздити в тролейбусах по посвідченнях, не даючи при цьому можливості скористатися громадським транспортом тим, хто готовий платити за проїзд.

Із запуском спецтранспорту, вважають у міській раді, частково проблему перевезень у місті вирішено. Але восени 12 спецрейсів не вистачить для обслуговування усього пасажиропотоку.

Ми моніторимо кількість людей на зупинках і бачимо, що відколи почали курсувати спецрейси, менше хмельничан очікують транспорт. Звичайно, ми розуміємо, що 12 тролейбусів не достатньо, аби забезпечити весь пасажиропотік. Але наразі, коли люди у відпустках, освітні заклади не працюють, можна сказати, що така кількість рейсів справляється з пасажиропотоком, - прокоментував заступник Хмельницького міського голови Андрій Бондаренко.

Посадовець додає: скарги від людей, які раніше не завжди мали змогу вчасно дістатися на роботу, змінилися на скарги пільговиків, яким відмовляють у проїзді спецрейсами. При цьому частина людей розуміє, що достатньо зачекати кілька хвилин і сісти в інший тролейбус, частина . ні.

Нагадаємо, у Хмельницькому, як і на решті території України, діє обмеження щодо перевезень у громадському транспорті. Наразі у тролейбусах, автобусах та маршрутках дозволено перевозити стільки пасажирів, скільки є посадочних місць. Їхати у тролейбусах, які курсують в режимі спецперевезень (і мають спеціальну розпізнавальну табличку на склі), можуть лише ті пасажири, які мають спецквитки або оплачують проїзд. Решта громадського транспорту у Хмельницькому курсує у звичному режимі.

В режимі спецперевезень в обласному центрі тролейбуси курсують за такими маршрутами і в такій кількості:

Маршрут 3 -мікрорайон "Озерна - мікрорайон "Ракове" (1)

Маршрут 7А - Завод "Катіон" - мікрорайон "Ракове" (3)

Маршрут 8А - мікрорайон "Гречани- мікрорайон "Озерна" (1)

Маршрут 10 - мікрорайон Озерна" - Торговий центр" (1)

Маршрут 11А . Завод "Катіон" - мікрорайон "Озерна" (2)

Маршрут 13 - мікрорайон "Гречани" - мікрорайон " Ракове" (1)

Маршрут 14- завод "Катіон" - Автостанція N 2" (1)

Маршрут 15 - вул. Староміська - вул
Болбочана (1)

Маршрут 17 - завод "Катіон" - Автостанція N 1" (1)