"ГРЕЧАНИ"
залізничний веб-сайт


Ми у соцмережах:Новини сайту
Останні новини
05-Jul-2020
Дезінфекція тролейбусів

200 літрів спеціального розчину та більше двох з половиною тисяч гривень в день витрачають для дезінфекції комунального громадського транспорту Хмельницького. Про це каже директор підприємства "Електротранс" Віктор Паламарчук.

За його словами, спеціальна бригада, яка дезінфікує громадський транспорт, працює і вночі. Віктор Паламарчук додає - за день роботи тролейбуси міста перевозять до 35 тисяч пасажирів.

На знезараження усього комунального транспорту в день підприємство витрачає більше двох з половиною тисяч гривень та 200 літрів спеціального розчину, розповідає директор підприємства Віктор Паламарчук.

"З дня на день проводимо дезинфекцію всіх транспортних засобів. Витираємо дезрозчинами в транспортні поручні, сидіння і на кінцевих зупинках - на Катіоні, на Раково, на Озерній. Додатково в штат взяли ще чотири людини. Закупили оприскувачі і спеціальні костюми, ганчірки. На сьогоднішній день все маємо, щоб проводити дезинфекцію. Дезинфекцію проводимо не лише у тролейбусах, а й на зупинках, які закріплені за нашим підприємством",- каже Віктор Паламарчук.

"Возимо згідно законодавства. Беремо пасажирів лише на сидячі місця. Але, на жаль, не всі пасажири дотримують умов карантину. Є такі, до яких доводиться викликати поліцію, щоб штрафували.