Приєднуйтеся до нас:

Новини сайту
Останні новини
06-May-2011
Нове призначення

На посаду директора Хмельницького комунального підприємства "Електротранс. із 5 квітня призначено Паламарчука Віктора Анатолійовича. Відповідне розпорядження підписав міський голова. Віктор Паламарчук народився 1959 року на Рівненщині. По закінчені Хмельницького технологічного інституту побутового обслуговування у 1989 році набув спеціальність - бухгалтерський облік і аналіз господарчої діяльності.

До призначення директором КП "Електротранс. тривалий час обіймав посаду генерального директор товариства з обмеженою відповідальністю "Агріко. в місті Хмельницькому. Віктор Паламарчук обраний депутатом Хмельницької міської ради шостого скликання.

Під час щотижневої виробничої наради перший заступник міського голови Олександр Вінніков представив Віктора Паламарчука керівникам виконавчих органів та комунальних підприємств. Олександр Федорович привітав нового керівника КП "Електротранс. із призначенням. Наголосив, що йому ввіряється підприємство, яке вибороло перше місце у своїй групі міст в огляді-конкурсі на краще підприємство міського електротранспорту України за показниками їх роботи у четвертому кварталі 2010 року.

Перший заступник міського голови побажав новопризначеному керівнику аби все, що було зроблено стало підгрунттям для подальших кроків удосконалення організаційної структури, зміцнення фінансового стану. Побажав успів на відповідальній ділянці роботи та примноження існуючих досягань.