Ми у соцмережах:Новини сайту
Останні новини
20-Mar-2020
Пільговий проїзд скасовано

У Хмельницькому повністю скасували пільговий проїзд у громадському транспорті.

Таке рішення прийняла спеціальна комісія Хмельницької обласної адміністрації, яка засідала вчора, 19 березня. Інформацію підтвердила керівник прес-служби Хмельницької ОДА Інна Михайлова. Вона повідомила, що рішення було прийнято пізно ввечері, тому офіційний документ із відповідним розпорядженням з'явиться незабаром на сайті ОДА.

Пільговий проїзд скасовують для всіх категорій пільговиків на час карантину. Потім його поновлять, зазначив керівник ХКП "Електротранс" Віктор Паламарчук.

Рішення було прийнято вчора ввечері. Нам доводили до відома інформацію і від сьогодні за проїзд у громадському транспорті платитимуть всі без виключення хмельничани. Ми кілька днів просили пенсіонерів, щоб вони не їхали без потреби нікуди. По-перше, вони найуразливіша ланка населення. Вони ж, як один, ішли в тролейбус без масок. По-друге, за ці дні статистика показала, що 8 із 10 пасажирів - пільговики. Через людей пенсійного віку на роботу не могли дістатися працюючі. Тому ухвалили таке рішення, - пояснив Віктор Паламарчук.

За словами Віктора Паламарчука, на пошту підприємства вчора, 19 березня, надходили звернення від хмельничан, які не могли дістатися на роботу. Переважно це були листи від медиків. Нас просили зробити, хоч щось. Бо пільгова категорія стоїть перша в черзі на посадку. Медики не могли доїхати до роботи.

Кажучи відверто, той, хто підписував постанову N 215, ймовірно, ніколи не був у тролейбусі. Там спокійно на безпечній відстані можна розсадити 20 осіб. Але Кабмін встановив 10, і ми не можемо порушувати їх наказ, - пояснив керівник "Електротрансу". За повідомленням Віктора Паламарчука, за дні карантину тролейбусне підприємство отримало шалені збитки.

У нас зменшилася виручка в 5 разів, за вчора - в 6 разів. Тобто, як виплачувати зарплату, як платити податки, ми не знаємо. Ми розуміємо, що наші люди живіть лише на зарплату чи пенсію, додаткового джерела доходу у них немає. Але в тій ситуації, що склалася в країні, іншого варіанту просто не було, - наголосив Віктор Паламарчук.