Ми у соцмережах:Новини сайту
Останні новини
04-Feb-2020
Початок видачі електронних квитків

Вчора, третього лютого, хмельничанам, які мають право на пільговий проїзд в громадському транспорті, почали видавати електронні квитки. Їх можна отримати безкоштовно у ЦНАПі на Соборній, 16 та Грушевського, 86, а також у восьми пунктах видачі в громадських приймальнях управління праці та соціального захисту населення та управляючих компаніях. Для цього з собою слід мати паспорт, ідентифікаційний код та посвідчення, що підтверджує право на пільговий проїзд.

Вчора, третього лютого, у перший день видачі електронних квитків пільговикам, великих черг за цим документом, немає. Електронний квиток у вигляді пластикової картки зеленого кольору.Усім, хто звернеться за електронним квитком, вручатимуть його особисто в руки. На картках грошей не буде, вони лише фіксуватимуть кількість поїздок.

Працівники управління праці та соцзахисту розповідають хмельничанам, як правильно користуватися пластиковою карткою. У кожному тролейбусі буде по два валідатори. Користуватися валідатором насправді досить просто, легко та зручно. Пасажир повинен просто прикласти свій електронний квиток до валідатора і все. На екрані висвітиться інформація про те, що транзакція пройшла і проїзд оплачено. Нагадаємо, що в хмельницьких тролейбусах уже встановили сто валідаторів. Загалом буде встановлено сто вісімдесят спеціальних зчитувальних пристроїв. Валідатори прикріплюють до поручнів одразу біля входу до тролейбусу.

Де можна отримати електронний квиток у Хмельницькому

1. Управління праці та соціального захисту населення:
-вул.Проскурівського Підпілля, 32, (для мешканців мікрорайону "Центр")

-вул. Проскурівська, 56, (для мешканців мікрорайонів"Книжківці" та "Центр")

-вул. Перемоги, 10Б, (для мешканців мікрорайонів "Виставка" та "Озерна")

-вул. Шевченка, 99, (для мешканців "Ракове" та "Лезневе")

-вул. Інститутська, 18, (для мешканців Південно-Західного мікрорайону та мікрорайону "Ружична")

-вул. Купріна, 61, (УМК "Дубове" для мешканців мікрорайону "Дубове")

-вул. П. Мирного, 31, (УМК "Озерна", для мешканців мікрорайону"Озерна")

-вул. Майборського, 11, (Будинок управління N 2, для мешканців мікрорайону "Ракове")

2. Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП):

-вул. Соборна, 16, (для мешканців мікрорайону "Гречани")

-вул. Грушевського, 86, (для мешканців мікрорайону "Дубове")

Електронний квиток громадянам видається безкоштовно. Його видаватимуть до травня. У разі необхідності термін видачі продовжать. Наразі картки не є активними. Право на пільговий проїзд у громадському транспорті мають шістдесят чотири тисячі хмельничан. Згодом електронний квиток зможуть придбати усі бажаючі.

Також валідатори планують встановити і в транспорті приватних перевізників.