Ми у соцмережах:Новини сайту
Останні новини
31-Jan-2020
Дохід нового маршруту

У Хмельницькому запустили новий тролейбусний маршрут N 4. Вперше тролейбуси вийшли на нього вчора, 30 січня. Маршрут є особливим для Хмельницького . на його частині немає контактної мережі. На цій ділянці тролейбуси отримують електричну енергію від акумуляторних батарей.

У перший день новим маршрутом проїхалися близько 443 пасажири, які оплатили проїзд. Кондуктори зібрали 1150,5 гривні. Про це розповів директор комунального підприємства "Електротранс" Віктор Паламарчук. Скільки було пасажирів-пільговиків, невідомо. Встановити кількість зараз неможливо.

Маршрут N 4 поки працює за тестовим графіком. Невдовзі з урахуванням пасажиропотоку мають визначити постійний графік.

Стабільний графік буде відомий протягом 10.15 днів після того, як ми проведемо моніторинг. Подивимося по інформації водіїв, в які години, з якої до якої найбільше пасажирів. Тоді зможемо зробити остаточний графік, . розповів Віктор Паламарчук.

Новий маршрут обслуговують п'ять нових тролейбусів "Богдан" Презентували їх у середу, 29 січня. На них поки не встановлюватимуть валідатори та GPS-трекери. Тролейбуси перебувають на гарантії, тому без дозволу виробника цього робити не можна. Зараз ХКП "Електротранс" очікує, коли завод-виробник дасть "добро". А поки маршрут
N 4 не буде відображатися у системі "Dozor".