Ми у соцмережах:Новини сайту
Останні новини
14-Jan-2020
Про обіцяний 4 маршрут

У листопаді минулого року до Хмельницького прибули п'ять нових тролейбусів "Богдан". Їх мали випустити на новий маршрут N 4 сполученням "Катіон- Ракове" (через Дубове).

До 5 грудня представники заводу-виробника мали налагодити обладнання та провести навчання працівників комунального підприємства "Електротранс". Після цього збиралися влаштувати презентацію та запустити тролейбуси на маршрут.

На календарі вже 13 січня , а нових тролейбусів, як і нового маршруту, на вулицях Хмельницького немає. Що ж сталось? Пояснює заступник міського голови Хмельницького Андрій Бондаренко:

Тролейбуси перебувають на заводі виробника, вони продовжують там налагодження, тому по термінах ми не можемо сказати. Ми на кінець тижня будемо знати, чи готові вони до запуску, і коли зможемо це зробити, - розповів чиновник. Також Андрій Бондаренко сказав, що тролейбуси не можуть запустити, адже "є нестиковка з нашою мережею".

Намагання зв'язатися з директором КП "Електротранс" Віктором Паламарчуком для коментарів результатів не дали.

Головний інженер підприємства Олексій Ковтун сказав, що "ми поки що не даємо ніяких коментарів".

Тролейбусний маршрут N 4 пролягатиме через мікрорайон Дубове. На деяких вулицях маршруту немає контактної мережі. На цих ділянках тролейбуси мають використовувати функцію автономного ходу. Вона дозволяє їхати без контактної мережі на відстань до 21 кілометра.