Ми у соцмережах:Новини сайту
Останні новини
02-Jan-2020
Валідатори у тролейбусах

Хмельницьке комунальне підприємство "Електротранс" розпочало встановлення валідаторів. Ці технічні засоби потрібні для впровадження в обласному центрі електронного квитка.

За словами директора
ХКП "Електротранс" Віктора Паламарчука, встановлювати їх почали наприкінці грудня. На сьогодні валідаторами обладнано п'ять міських тролейбусів, скористатися ними можна буде після повного оснащення та тестових випрбувань.

"Спочатку встановлюємо валідатори на новіші тролейбуси, після цього обладнаємо решту. Це не простий процес, тому що потрібно зняти тролейбус з рейсу для того, аби виконати роботи. Тому поки що встановлюємо по одному засобу в день. Для того, аби його встановити, потрібно провести всю необхідну електрику всередині поручнів", - пояснює Віктор Паламарчук.

Загалом, в тролейбусах мають встановити 160 валідаторів, по два на транспортний засіб. За словами виконувача обов'язків начальника управління транспорту та зв'язку Сергія Шепурева, на оснащення тролейбусів знадобиться близько двох місяців. Потім валідатори запрацюють, але в тестовому режимі.

"Після встановлення валідаторів будемо працювати над програмним забезпеченням, для цього приїдуть представники з підприємства аби все налаштувати. Потім запустимо їх роботу у тестовому режимі", - пояснює Сергій Шепурев.

Нагадаємо, впровадженням автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті загального користування та здійснення плати за транспортні послуги у Хмельницькому займається підприємство "Фінансова компанія "Герц" з Одеси.

Валідаторами спочатку обладнають тролейбуси та автобуси комунального підприємства "Електротранс", а також частково приватні автобуси.

Для пільгового проїзду Управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради виготовило 45 тисяч магнітних карток на проїзд у громадському транспорті.