Приєднуйтеся до нас:

Новини сайту
Останні новини
20-Nov-2019
Коли з'являться валідатори

У грудні в обласному центрі розпочнуть встановлювати валідатори для впровадження електронного квитка. Ними спочатку обладнають тролейбуси та автобуси комунального підприємства "Електротранс" а також частково приватні автобуси. Як розповідає виконувач обов'язків начальника управління транспорту та зв'язку Сергій Шепурев, представники компанії, яка за умовами конкурсу встановлюватиме технічне та програмне забезпечення, вже показали програмне забезпечення, яке розроблене спеціально для Хмельницького.

"Воно дає повний контроль над всіма електронними засобами та валідаторами. Після встановлення з ним працюватиме оператор управління транспорту та зв'язку, він відстежувати частоту поїздок, кількість пасажирів, кількість здійснених валідацій та повідомлятиме про несправності, якщо такі будуть", - коментує Сергій Шепурев.

Окрім цього, представники підприємства ознайомили з технічними засобами . валідаторами. Їх виготовляють за кордоном і вже на початку грудня мають доставити для встановлення у громадському транспорті.

Валідатори, за словами Сергія Шепурева, противандальні. Операція розрахунку відбуватиметься піднесенням магнітної картки до пристрою. Про її здійснення повідомлятиме зміна кольору індикатора на валідаторі.